Pasowanie pierwszoklasistów na ucznia Szkoły Podstawowej nr 4

15 listopada 2017

Dnia 9 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Reymonta w Namysłowie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Część artystyczną przygotowały wychowawczynie klas pierwszych: pani Lidia Wągrowska, Joanna Kowalczyk i pani Elżbieta Nowakowska. Na uroczystość pasowania zostali zaproszeni: dyrekcja szkoły oraz wszyscy bliscy naszych pierwszoklasistów.

Uroczystość prowadziła pani Iwona Szymków. Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w ciągu dwóch pierwszych miesięcy nauki w szkole. Z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki, błyskawicznie odgadywali czytane zagadki oraz zaprezentowali ciekawy układ taneczny.

Po programie artystycznym, dyrektor szkoły, pan Piotr Lechowicz oraz pani wicedyrektor, Iwona Fiała uroczyście pasowali uczniów, którzy ślubowali „… być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię klasy i szkoły…”. Wychowawczynie wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia.

Galeria z pasowania znajduje się TUTAJ

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU RAFAŁOWI TROJANOWSKIEMU FIRMA HADAK Multimedia ZA UDOSTĘPNIENIE ZDJĘĆ I FLMU.