PODSUMOWANIE ROKU SPORTOWEGO 2017

11 grudnia 2017

W dniu 08.12.2017 r. odbyło się podsumowanie roku sportowego Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie. W podsumowaniu udział wzięli m.in. Burmistrz Namysłowa Julian Kruszyński, wiceburmistrz Artur Włodarczyk, prezesi namysłowskich spółek ZEC i ZAN Janusz Nowak i Mirosław Lewandowski, byli nauczyciele, przyjaciele, sponsorzy, rodzice uczniów klasy sportowej oraz najlepsi sportowcy szkoły.
Po przywitaniu gości dyrektor szkoły Piotr Lechowicz przypomniał najważniejsze w ostatnich latach sukcesy sportowe szkoły. Nasza szkoła jest najbardziej utytułowaną szkołą w sporcie w Województwie Opolskim. W ostatnich dziesięciu latach nasi sportowcy 5- krotnie wygrywali współzawodnictwo sportowe, 4- krotnie zajmowali II miejsce i raz trzecie. Po krótkiej prezentacji multimedialnej przypominającej najważniejsze sukcesy minionego roku Burmistrz Julian Kruszyński wręczył młodym sportowcom przepiękny puchar i dyplom za zwycięstwo. 15 medali mistrzostw województwa i V miejsce w Polsce w czwórboju LA to dorobek naszych sportowców w roku szkolnym 2016/2017. Nauczyciele wf opiekunowie naszych sportowców Zygmunt Mikuśkiewicz, Janusz Czapla, Stefan Kostecki, Sebastian Konieczny i Cezary Duda z rąk byłego dyrektora szkoły Tadeusza Wójcickiego odebrali pamiątkowe koszulki z logo szkoły.
W dalszej części uroczystości pamiątkowe statuetki za sponsorowanie naszych zawodników w zawodach i obozach sportowych otrzymali panowie: Władysław Dziedzic, Sławomir Dziedzic, Tomasz Kozan, Cezary Duda i Henryk Musiała.
Najlepszym sportowcem szkoły 2017 r. – została NADIA NOWAK. Pamiątkowy puchar z rąk burmistrza pod nieobecność Nadii odebrał tato pan Krzysztof Nowak.
W ostatniej części uroczystości nastąpiła inauguracja klasy sportowej. Po krótkiej prezentacji klasy burmistrzowie wręczyli młodym sportowcom sprzęt sportowy a Burmistrz Julian Kruszyński i dyrektor szkoły Piotr Lechowicz pogratulowali zawodnikom wspaniałych sukcesów i życzyli równie udanego kolejnego sezonu sportowego. Przebieg uroczystości wzbogaciły występy szkolnych zespołów: wokalnego Gama prowadzonego przez pana Kazimierza Fiałę i tańca sportowego prowadzonego przez panie Alinę Mikuśkiewicz i Adrianę Włodarczyk.