„POPOŁUDNIE Z CZWÓRKĄ” 2015

8 czerwca 2015

Już od ponad 20 lat jesteśmy organizatorami festynów pod nazwą „Popołudnie z Czwórką”. Impreza ta jest doskonałą okazją do wspólnej zabawy, aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz poznania dorobku i osiągnięć naszej szkoły. Dzięki Państwa wsparciu szkoła od wielu lat należy do najlepszych w sporcie w województwie opolskim (I miejsce w 2011, 2012 i 2014, II miejsce 2013 roku). W bieżącym roku nasi sportowcy zdobyli brązowe medale na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych, a nasze zespoły artystyczne wygrywają wojewódzkie festiwale i przeglądy (zespół GAMA od 9 lat najlepszy zespół wokalny w województwie). Nasi uczniowie są laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszego festynu w formie finansowej lub rzeczowej. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy. Wspierając naszą szkołę, jesteście Państwo współtwórcami naszych sukcesów. Jednocześnie pragniemy poinformować, że dochód z tegorocznego święta szkoły przeznaczony zostanie na zakup nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz wyjazdy naszych uczniów na konkursy, przeglądy i zawody sportowe.

Tegoroczny festyn rozpocznie się w niedzielę 14 czerwca 2015 r. od godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Bank Spółdzielczy Namysłów – nr konta 93 8890 0001 0000 1720 4000 0001