Powiatowy sukces naszych uczniów w konkursie BRD

26 kwietnia 2018

Jak co roku w miesiącu kwietniu odbywały się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Brała w nich udział również drużyna reprezentująca naszą szkołę. Nasi uczniowie: Nadia Nowak, Lena Borgulat, Antoni Kraus i Mateusz Loster pokazali dużą wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego oraz wykazali się umiejętnościami praktycznymi na torze przeszkód. Zarówno w zawodach miejsko-gminnych (rozegranych 9 kwietnia) jak i w turnieju powiatowym (21 kwietnia) drużyna zajęła I miejsca zapewniając sobie awans do finału wojewódzkiego. Uczniowie osiągnęli również bardzo dobre wyniki indywidualne: Nadia Nowak została najlepszą zawodniczką, Antoni Kraus był drugi, Mateusz Loster trzeci a Lena Borgulat zajęła miejsce czwarte. Uczniów do konkursu przygotował Pan Piotr Słabosz. Gratulujemy!!

Podziękowania należą się również uczniom klasy siódmej: Bartoszowi Kulpińskiemu, Miłoszowi Kwiatkowskiemu, Pawłowi Wadze, Filipowi Zalewskiemu, którzy pomogli w sprawnych przeprowadzeniu zawodów. Dzięki ich pracy było bezpiecznie na torze przeszkód i jak zawsze profesjonalnie.