RODZICE I PRZEDSZKOLAKI Z PRZEDSZKOLA NR 5 W KLASIE IIIE

22 grudnia 2016

W poniedziałek w naszej szkole z bożonarodzeniowym przesłaniem dla rodziców wystąpili uczniowie klasy IIIe, prezentując krótkie jasełka oraz piękne kolędy i pastorałki, które ubogacone zostały grą na gitarze i akordeonie.. Uczniowie w pięknych strojach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, Trzej Królowie, pasterze, dzieci, aniołki. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Mamy nadzieję, że rodzicom się podobało! Dzień później naszą klasę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 5 w Namysłowie. Bardzo chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie i z radością przybyli na nasz występ. Młodszym kolegom i koleżankom podobno bardzo się podobało. Było również wspólne śpiewanie kolęd i słodki poczęstunek. Mówiły, że będą odwiedzać nas częściej.

BeMosWi