Czwórka najlepsza w województwie

8 grudnia 2019

W dniu 29 listopada w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbyło się „Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa opolskiego – rok szkolny 2018/ 2019”. Organizatorem uroczystości była Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie oraz Zarząd Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego Opolskie.

Mistrzostwa Gminy Namysłów w piłkę nożną dziewcząt

22 października 2017

Na boisku naszej szkoły, w piątek 20 października, został rozegrany turniej dziewcząt w piłce nożnej na szczeblu gminnym. Mieliśmy zaszczyt gościć piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.
Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Mistrzyniami naszej gminy zostały dziewczęta ze SP 2, które mogły skorzystać ze wsparcia swoich starszych koleżanek z gimnazjum.
Nasze dziewczęta, po przegranym pierwszym meczu 4:2 ze starszymi koleżankami z „dwójki” i ograniu futbolistek z SP 3 (4:1), zajęły ostatecznie 2 miejsce.
Wyniki:
1 miejsce – SP 2
2 miejsce – SP 4
3 miejsce – SP 3

GRATULACJE!

1,097 total views

CZWÓRKA PIĄTA W POLSCE W 4-BOJU LA

14 czerwca 2017

Po zdobyciu drużynowego mistrzostwa województwa w 4- boju LA, lekkoatletki ze Szkoły Podstawowej Nr4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wzięły udział w Finale Krajowym, który rozegrany został w dniach 08.- 10.06.2017 r. w Olecku na Mazurach. W finałach udział wzięło 16 mistrzów województwa z całej Polski.

1,037 total views

Srebrno-złote drużyny w czwórboju

31 maja 2017

Rewelacyjnie spisały się nasze ekipy, które startowały w finałach w województwa opolskiego w czwórboju LA chłopców oraz dziewcząt. Dziewczęta zostały MISTRZYNIAMI województwa, a chłopcy WICEMISTRZAMI. Nasze lekkoatletki uzyskały awans do Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane 8-10.06 w Olecku.

1,107 total views

Znakomity występ naszych lekkoatletów

17 maja 2017

Podczas indywidualnych mistrzostw powiatu w lekkoatletyce nasi mali mistrzowie zdobyli dla siebie oraz szkoły, przysłowiowy worek medali. Do najcenniejszych zdobyczy tego dnia trzeba zaliczyć złoto w sztafecie 4x100m. Zarówno dziewczęta oraz chłopcy zdeklasowali rywali. Dziewczęta pobiły nieoficjalny rekord szkoły, uzyskując fenomenalny wyniki 55,68 s. Warto także nadmienić, że naszą multimedalistką w złotym kolorze została NADIA NOWAK, która wygrała we wszystkich trzech dyscyplinach, w których startowała!!!!

1,295 total views

Podwójne Mistrzostwo naszych piłkarek!

12 kwietnia 2017

Nasze dziewczęta z klas 5 i 6 mogą się cieszyć z tytuły MISTRZA GMINY oraz MISTRZA POWIATU.
Pierwsze mistrzostwo wywalczyły w ubiegłą środę. W turnieju rozgrywanym na boisku namysłowskiej „trójki” okazały się bezapelacyjnie najlepsze, pokonując wszystkie pięć zespołów. Oprócz tytułu najlepszej drużyny w gminie Namysłów, nasza zawodniczka NADIA NOWAK, otrzymała statuetkę króla strzelców.

II i III miejsce w siatkarskich półfinałach wojewódzkich

29 marca 2017

We wtorek 21 marca w naszej szkole został rozegrany półfinał wojewódzki w mini piłce siatkowej dziewcząt. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasze dziewczęta walczyły zaciekle z wszystkimi rywalkami. Niestety wystarczyło to tylko i aż na 3 miejsce. Dziewczęta z SP 1 Głubczyce oraz PSP 11 Opole okazały się minimalnie lepsze. Natomiast w pokonanym polu nasze siatkarki pozostawiły swoje rówieśniczki z Paczkowa.

Jedziemy do Warszawy na Stadion Narodowy!

27 marca 2017

21 i 22 marca 2017 roku na stadionie miejskim w Brzegu został rozegrany finał wojewódzki o Puchar Tymbarku „Z PODWÓRKA NA STADION”. Rewelacyjnie wypadły tam nasze reprezentacje. Dziewczęta w kategorii U-10 wygrały w swojej kategorii wiekowej i uzyskały awans do finału krajowego, który zostanie rozegrany na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie! Oprócz tego wspaniałego wyniku inne nasze drużyny także uzyskały bardzo dobre rezultaty, a mianowicie dziewczęta U-12 zajęły 3 miejsce, a chłopcy U-10 odpadli bo zaciętej walce w ćwierćfinale.

Nie ma mocnych w powiecie na nasze siatkarki i siatkarzy

19 marca 2017

Ostatnio nasze dziewczęta oraz chłopcy rozgrywali swoje turnieje eliminacyjne na różnych szczeblach w mini piłce siatkowej. Chłopcy zaczęli od gminy i tu, nie bez problemu, ale wygrali z siatkarzami z SP3 2:1. Później przyszedł czas na rozgrywki powiatowe i tu dosyć pewnie pokonali odwiecznych rywali z Domaszowic 3:0.
Natomiast dziewczęta zaczęły od razu od powiatu. ich przeciwniczkami były dziewczęta z Domaszowic. Nasze siatkareczki ograły swoje przeciwniczki 2:1.
Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uzyskali awans do półfinałów wojewódzkich.