Nasze piłkarki najlepsze w powiecie namysłowskim

28 października 2017

Piłkarki naszej szkoły wygrały kolejny turniej w piłce nożnej halowej. Tym razem okazały się najlepsze w powiecie namysłowskim. Na tym szczeblu rozgrywek, miały zmierzyć się z dwoma zespołami, a były to SP Bukowie oraz Bąkowice. W pierwszym meczu nasze dziewczęta ograły Bukowie 4:2, a drugi mecz wygrały walkowerem 3:0 (opiekun zawodniczek z Bąkowic nie dostarczył wymaganych zgód rodzica pozwalających uczestniczyć w zawodach sportowych). Oprócz sukcesu drużynowego, nasza zawodniczka Dominika Romaniuk, została wybrana najlepszym strzelcem turnieju.

697 total views, no views today

I miejsce GAMY w Gminnym etapie XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej

25 października 2017

25 października 2017 r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie odbył się etap powiatowy XV Wojewódzkiego Konkursu Pieśni Patriotycznej. Do konkursu zgłosiły się zespoły i soliści z namysłowskich szkół. Jury w składzie: mgr Róża Gerlach (przew.), mgr Barbara Krakowiak i mgr Marcin Mysiorek postanowiło w kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce przyznać zespołowi GAMA prowadzonemu przez Kazimierza Fiałę pod patronatem Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowskiego Ośrodka Kultury.

554 total views, 2 views today

Mistrzostwa Gminy Namysłów w piłkę nożną dziewcząt

22 października 2017

Na boisku naszej szkoły, w piątek 20 października, został rozegrany turniej dziewcząt w piłce nożnej na szczeblu gminnym. Mieliśmy zaszczyt gościć piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 3.
Wszystkie mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Mistrzyniami naszej gminy zostały dziewczęta ze SP 2, które mogły skorzystać ze wsparcia swoich starszych koleżanek z gimnazjum.
Nasze dziewczęta, po przegranym pierwszym meczu 4:2 ze starszymi koleżankami z „dwójki” i ograniu futbolistek z SP 3 (4:1), zajęły ostatecznie 2 miejsce.
Wyniki:
1 miejsce – SP 2
2 miejsce – SP 4
3 miejsce – SP 3

GRATULACJE!

906 total views, no views today

CZWÓRKA PIĄTA W POLSCE W 4-BOJU LA

14 czerwca 2017

Po zdobyciu drużynowego mistrzostwa województwa w 4- boju LA, lekkoatletki ze Szkoły Podstawowej Nr4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wzięły udział w Finale Krajowym, który rozegrany został w dniach 08.- 10.06.2017 r. w Olecku na Mazurach. W finałach udział wzięło 16 mistrzów województwa z całej Polski.

922 total views, 1 views today

Sukces w Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostwach w LA  w Opolu

7 czerwca 2017

Spory worek medali przywieźli nasi lekkoatleci!

Dużym sukcesem zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa w LA chłopców oraz dziewcząt, które zostały rozegrane w Opolu. 3 złote medale, 3 srebrne medale oraz jeden brązowy. To łączna ilość medali, które trafiły na szyje naszych młodych lekkoatletów.
Oto pełna lista medalistów:

954 total views, no views today

Srebrno-złote drużyny w czwórboju

31 maja 2017

Rewelacyjnie spisały się nasze ekipy, które startowały w finałach w województwa opolskiego w czwórboju LA chłopców oraz dziewcząt. Dziewczęta zostały MISTRZYNIAMI województwa, a chłopcy WICEMISTRZAMI. Nasze lekkoatletki uzyskały awans do Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane 8-10.06 w Olecku.

946 total views, no views today

Znakomity występ naszych lekkoatletów

17 maja 2017

Podczas indywidualnych mistrzostw powiatu w lekkoatletyce nasi mali mistrzowie zdobyli dla siebie oraz szkoły, przysłowiowy worek medali. Do najcenniejszych zdobyczy tego dnia trzeba zaliczyć złoto w sztafecie 4x100m. Zarówno dziewczęta oraz chłopcy zdeklasowali rywali. Dziewczęta pobiły nieoficjalny rekord szkoły, uzyskując fenomenalny wyniki 55,68 s. Warto także nadmienić, że naszą multimedalistką w złotym kolorze została NADIA NOWAK, która wygrała we wszystkich trzech dyscyplinach, w których startowała!!!!

1,153 total views, no views today

„Złoty liść dębu” zdobyty przez zespoł GAMA!

15 maja 2017

13 maja 2017 r. w Dąbrowie Niemodlińskiej odbył się 18. Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść dębu”. Zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury za wykonanie piosenki z repertuaru Haliny Frąckowiak pt:”Jak pięknie by mogło być” otrzymał 1 MIEJSCE i „ZŁOTY LIŚĆ. DĘBU”.

511 total views, no views today

Sukcesy na I Namysłowskim Festiwalu Artystycznym

12 maja 2017

11 maja 2017 r. w sali widowiskowej Namysłowskiego Ośrodka Kultury odbył się I Namysłowski Festiwal Artystyczny (cz.1.-wokaliści).W imprezie wzięły udział zespoły i soliści ze szkół podstawowych,gimnazjów i szkół średnich z gminy Namysłów. Poczynania młodych piosenkarzy oceniało jury w składzie: Grażyna Przybył, Alicja Danuta Oklularczyk i Agnieszka Kienderowicz. Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie reprezentowali soliści (Helena Kryczka,Emilia Kowalczyk,Emilian Mikuśkiewicz, Julia Cebula, Maja Kocot)

436 total views, no views today

Podwójne Mistrzostwo naszych piłkarek!

12 kwietnia 2017

Nasze dziewczęta z klas 5 i 6 mogą się cieszyć z tytuły MISTRZA GMINY oraz MISTRZA POWIATU.
Pierwsze mistrzostwo wywalczyły w ubiegłą środę. W turnieju rozgrywanym na boisku namysłowskiej „trójki” okazały się bezapelacyjnie najlepsze, pokonując wszystkie pięć zespołów. Oprócz tytułu najlepszej drużyny w gminie Namysłów, nasza zawodniczka NADIA NOWAK, otrzymała statuetkę króla strzelców.

687 total views, no views today