Świetny występ na Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

22 lutego 2018

Początek roku 2018 należał zdecydowanie do miłośników języka angielskiego. Pierwszy sukces to czołowe miejsca w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego na szczeblu gminnym. Szkołę nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi reprezentowało 13 uczniów przygotowywanych przez panie Małgorzatę Golisz i Barbarę Kraus. Aż 7 zajęło czołowe miejsca. Byli to:
1 miejsce Nadia Nowak – awans do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
2 miejsce Mateusz Kozyra – awans do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
3 miejsce Maja Mróz – awans do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
4 miejsce Matylda Fior – awans do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

6 miejsce Marcin Wełomański
7 miejsce Michalina Zalewska
Bartosz Kulpiński
Szymon Jama
Antoni Kraus
Marek Wełomański
Dawid Greloch
Ida Wejksznia
Justin Nowak

Ku naszej wielkiej radości do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się aż 4 uczniów, co oznacza, że napisali test na więcej niż 85%. To właśnie oni będą reprezentować naszą szkołę w województwie. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia, chociaż już jesteśmy dumne z ich osiągnięć.

Nauczycielki prowadzące