Szkolny Festiwal Bożonarodzeniowej Piosenki Obcojęzycznej

2 stycznia 2019

Ostatni dzień przed przerwą świąteczną upłynął w naszej szkole pod znakiem świątecznego śpiewania i kolędowania. Uczniowie wzięli udział w Szkolnym Festiwalu Bożonarodzeniowej Piosenki Obcojęzycznej. Każda klasa zaprezentowała swój talent muzyczny przedstawiając oryginalne interpretacje znanych świątecznych piosenek w języku angielskim lub niemieckim. Pomysły na stroje i wykonanie były trafione i niepowtarzalne, dlatego jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie w kategorii klas IV – V na miejscu pierwszym uplasowała się klasa V c, miejsce drugie zajęła klasa V a, natomiast na miejscu trzecim znalazła się klasa IV c, wyróżnienie zostało przyznane klasie V b. Równie zacięta walka rozgrywała się w kategorii klas VI – VIII. Miejsce pierwsze zajęła klasa VII A, miejsce drugie przypadło klasie VI C, a na miejscu trzecim uplasowała się klasa VIII A, wyróżnienie otrzymała klasa VIII B. Nagrodami, ufundowanymi przez dyrektora szkoły, były vouchery pieniężne. Klasy, którym nie udało się zwyciężyć, otrzymały słodkie upominki. Wszystkim uczestnikom, wychowawcom oraz jury serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Do zobaczenia, do usłyszenia w przyszłym roku!