„SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW” Z LIDL!

7 września 2022

Nasza szkoła dołączyła do akcji organizowanej przez sieć sklepów LIDL. Akcja ma na celu zmobilizowanie Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzięki temu nasze dzieci mogą dostać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

Akcja polega na zbieraniu Talenciaków (papierowych kuponów) za zakupy w sklepie sieci Lidl. Za każde wydane 50zł (w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniemy 1 Talenciaka. W jaki sposób przekazać zebrane punkty wybranej szkole? Są trzy sposoby:
1. Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.
2. Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.
3. Przekazując Talenciaki fizycznie w naszej szkole do specjalnie przygotowanych i oznaczonych pudełek.
Akcja rozpoczyna się już 5.09.2022, a kupony będą wydawane do 13.11.2022. Serdecznie zapraszamy rodziców, wujków, ciocie, babcie, dziadków i przyjaciół do wsparcia naszej szkoły.

Ponadto każdy zarejestrowany Talenciak to kupon w Wielkiej Szkolnej Loterii czyli szansa na dodatkowe nagrody!

https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/index – tutaj możesz przypisać talenciaki dla naszej placówki i sprawdzić ile ich już nazbieraliśmy