To nie był żart primaaprilisowy!

3 kwietnia 2019

Dnia 1 kwietnia 2019 r. odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Brały w nich udział również dwie drużyny reprezentujące Szkołę Podstawową nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi. Po zaciętej rywalizacji obydwa zespoły zajęły pierwsze miejsca uzyskując awans do etapu powiatowego konkursu. Zespół I startował w składzie Maja Jaremko, Amelia Lasoń, Michał Głowacki i Jędrzej Głód (wszyscy z klasy V c). Zespół II rywalizował z uczniami klas VII-VIII oraz III gimnazjum. Zwycięstwo wywalczyli Nadia Nowak (kl. VIII a), Mateusz Loster (kl. VIII b) i Antoni Kraus (kl. VII a). Uczniów do zawodów przygotował Pan Piotr Słabosz. Gratulacje!

Podziękowania należą się również uczniom klasy VIII b: Bartoszowi Kulpińskiemu, Miłoszowi Kwiatkowskiemu, Kacprowi Otolińskiemu, Piotrowi Raduchowskiemu, Pawłowi Wadze i Filipowi Zalewskiemu, którzy pomogli w sprawnych przeprowadzeniu zawodów. Dzięki ich pracy było bezpiecznie na torze przeszkód i jak zawsze profesjonalnie.