TRIUMF CZWÓRKOWYCH POLONISTÓW

19 stycznia 2017

5 stycznia odbył się etap gminny Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego. Nasi uczniowie podtrzymali bardzo dobrą passę historyków, zdobywając cztery czołowe miejsca! Pierwsze miejsce zdobyła NADIA NOWAK, uzyskując wynik dający jej tytuł FINALISTKI KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO. W Opolu będzie walczyć o tytuł LAUREATA. Drugie miejsce zdobył SZYMONA JAMA, a trzecie wywalczyła MATYLDA FIOR. Tuż za podium znaleźli się LENA RYSZCZYK (czwarte miejsce), WERONIKA DYDAK (szóste miejsce), później MATEUSZ KOZYRA, MICHALINA ZALEWSKA i ALEKSANDRA DUDZIAK. W konkursie brało udział 21 uczniów ze szkół podstawowych Gminy Namysłów. Uczniów do konkursu przygotowały nasze polonistki Panie Elżbieta Podomarof, Beata Kozieł i Ewa Jaruszewicz.

SERDECZNE GRATULACJE DLA UCZNIÓW I NAUCZYCIELEK! A NADII ŻYCZYMY SUKCESU W OPOLU!

Od lewej: Pani Ewa Jaruszewicz, Mateusz Kozyra, Nadia Nowak, Pani Elżbieta Podomarof, Aleksandra Dudziak, Pani Beata Kozieł, Weronika Dydak, Michalina Zalewska i Szymon Jama. Na fotografii brakuje Matyldy Fior i Leny Ryszczyk.