Szanowni Państwo,

W zakresie ubezpieczenia NNW dla uczniów, nasza szkoła zdecydowała się przyjąć ofertę grupowego ubezpieczenia proponowaną przez Generali za pośrednictwem portalu Bezpieczny.pl.
Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze wariantu ze składką roczną 59 zł

W zakresie ochrony znajdują się:
- Śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego 29 000
- Śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wyniku zawału serca lub udaru mózgu 20 000
- Uszczerbek na zdrowiu lub uszkodzenie ciała w NNW 20 000 stawka za 1 % SU 200zł
- Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w NNW – płatny od 1 doby 30 zł za każdy dzień (maksymalnie 180 dni )
-Pobyt Ubezpieczonego w szpitalu w celu leczenia choroby-Jednorazowe świadczenie 300 zł (W przypadku pobyt trwającego min 5 dni )
– Zwrot kosztów nabycia lub naprawy środków pomocniczych NNW 2 500 zł
- Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w NNW w tym odbudowy zębów stałych 2 000 zł
- Wystąpienie poważnego zachorowania u Ubezpieczonego 1 000 zł
- Śmierć rodzica lub opiekuna prawnego w NNW 2000 zł
– ugryzienie przez kleszcza- zwrot kosztów za wizyty, badania na boleriozę, antybiotykoterapia do 1500 zł
- Wyczynowe uprawianie sportu (również w życiu prywatnym, np. w klubie sportowym– w zakres ochrony wchodzą m.in. piłka nożna, pływanie, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, jazda konna, sporty walki )

Ubezpieczenie NNW szkolne obowiązuje na całym świecie przez 24 h na dobę, również w trakcie ferii i wakacji.

Szczegóły oferty, warunki ubezpieczenia oraz tabela uszczerbków dostępne są na stronie www.bezpieczny.pl
Opiekun dedykowany dla Szkoły:
Iwona Błaszczyk
Nr telefonu: 608 098 203
E-mail : iblaszczyk@bezpieczny.pl
Rodzice zainteresowani zawarciem indywidualnego ubezpieczenia NNW dla dzieci, mogą dokonać tego poprzez stronę internetową www.bezpieczny.pl
Użycie kodu rabatowego, kodu opiekuna 20054 gwarantuje uzyskanie 10 % zniżki na dowolnie wybrany wariant ochrony.

Załączniki:
Wniosek o odszkodowanie,