Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Uczniowie klas czwartych oraz wychowawcy

22 sierpnia 2017

LISTY UCZNIÓW KLAS CZWARTYCH ORAZ WYCHOWAWCY

Klasa IVa
Wychowawca: mg A. Maciejewska
1. BAKSALARY ANNA
2. BILIŃSKA MAJA
3. BRYŁA MAKSYMILIAN
4. DZIUBA KACPER
5. FIOR FILIP
6. KOWALIK AMELIA
7. KRAWCZYK NADIA
8. ŁABĘDZKA MAJA
9. MALAŃCZUK WERONIKA
10. NAWROT PAULINA
11. PIECH-KWIECIEŃ JULIA
12. ROHATYŃSKI PIOTR
13. SKIBA FRANCISZEK
14. STAWIARSKI MIŁOSZ
15. SZCZEPANIAK NARINA
16. SZUSTER KRZYSZTOF
17. WALCZYKIEWICZ WERONIKA
18. ZADORA KACPER
19. ZIELIŃSKA OLIWIA
20. ZUBEK EMILIA

Klasa IVb
Wychowawca: mgr B. Kraus
1. BEDNAREK ALEKSANDER
2. CISICKA OLIWIA
3. CZUCZWARA MATEUSZ
4. DYBIZBAŃSKI KACPER
5. FAMUŁA WIKTORIA
6. FRANASZEK ANNA
7. GAZDECKI SZYMON
8. ILNICKI KONRAD
9. KAWOŃ FILIP
10. KITA JULIA
11. KOCOT MAJA
12. KUBRAK KONRAD
13. LEWANDOWSKI KALINA
14. MARCIŃCZAK ANTONI
15. MATYSIAK FILIP
16. NAST GRACJAN
17. OGIELA FILIP
18. PARADOWSKA MAJA
19. SANOCKI KAMIL
20. SARNOWSKA OLIWIA
21. SUSZNIAK GRACJAN
22. SZEWCZUK BARTOSZ
23. TOMICKI WOJCIECH
24. WAJS JAKUB
25. WALKOWICZ MATEUSZ
26. WISZNIEWSKI WOJCIECH
27. WOJCIECHOWSKA AGATA
28. WÓJCIK NATAN

Klasa IVc
Wychowawca: mgr E. Jaruszewicz
1. BORCZYK ANTONI
2. BARTOSIK JULIA
3. BIENIEK KAJETAN
4. BURSAKOWSKA OLIWIA
5. FURMAŃSKI KACPER
6. GŁOWACKI MICHAŁ
7. GŁÓD JĘDRZEJ
8. JAREMKO MAJA
9. KORCZYŃSKA ANASTAZJA
10. KOZAN ZUZANNA
11. KOZYRA KRZYSZTOF
12. LASOŃ AMELIA
13. LEWICKI ALEKSANDER
14. MARCINKIEWICZ MAKSYMILIAN
15. MIKUŚKIEWICZ EMILIAN
16. MIKUŚKIEWICZ LUCJAN
17. MIKUŚKIEWICZ MICHAŁ
18. NAHREBNA WIKTORIA
19. OŁPIŃSKA PAULA
20. PIASTA CEZARY
21. SACZUK HANNA
22. SOWIŃSKA KLAUDIA
23. SPÓR ANTONI
24. WŁODARCZYK OLIWIA
25. WOJTAKOWSKA HANNA
26. WOLF AMELIA
27. WOŹNIAK AMELIA
28. WYWIÓRSKI WIKTOR

Klasa IVd
Wychowawca: mgr S. Konieczny
1. BARBARUK NIKODEM
2. BRODNICKI SEWERYN
3. DEFORT PATRYK
4. DWORAK BARTŁOMIEJ
5. DZIEDZIC ARKADIUSZ
6. FURMAN ANTONI
7. GWIAZDA HANNA
8. KIRSCHNEROVA AMELIA
9. KLIMASZEWSKI IGOR
10. KOŁODZIEJ BARTOSZ
11. KORYLUK MILENA
12. KOZIOŁ MAKSYMILIAN
13. KRYCKA AMELIA
14. KRYCKA DARIA
15. MIKOWICZ AMELIA
16. MIKOWICZ RADOSŁAW
17. NOGA OLAF
18. NOLBERT WIKTORIA
19. PANEK KACPER
20. SZYMAŃSKA NIKOLA
21. WAGNER KATARZYNA
22. WOŁK JAKUB
23. WRÓBLEWSKI JAKUB
24. ŻAK LENA

Klasa IVe
Wychowawca: mgr B. Boba
1. BANAŚ HANNA
2. CHMURA FILIP
3. ĆWIKLIŃSKA JAGODA
4. GOŁĘBIOWSKA JULIA
5. HAŁUPKA ANTONINA
6. JAŃSKI MICHAŁ
7. JARCZEWSKI OLIVIER
8. KERTZ AMELIA
9. KONEFAŁ WERONIKA
10. KRYCZKA HELENA
11. KRZYŻEWSKA JULIA
12. KUKLA MARCEL
13. LESZCZYŃSKI JAKUB
14. ŁĘTOWSKA NIKOLA
15. ŁOPION JAN
16. MARCINKIEWICZ WIKTORIA
17. ORZESZYNA KAJETAN
18. PORĘBSKA KATARZYNA
19. PRENDERGAST OLIWER
20. RABIEGA ŁUKASZ
21. RECHAJGET ZOFIA
22. RICHTER NATALIA
23. SZCZEPAŃSKI WOJCIECH
24. SZLOMPEK SEBASTIAN
25. SZYMAŃSKA MARTYNA
26. ZUZEL LENA

 1,957 total views,  1 views today