Warsztaty ekologiczne NAMYSŁÓW EKO+POZYTYWNY

15 czerwca 2022

Klasa VIIe uczestniczyła w warsztatach ekologicznych w ramach projektu NAMYSŁÓW EKO+POZYTYWNY organizowanych przez IZBĘ TECHNIKI MŁYNARSKIEJ we współpracy z EKOWODEM.
Warsztaty składały się z trzech modułów: woda, Ziemia, powietrze. Dowiedzieliśmy się m.in.: o walorach namysłowskiej wody kranowej, jak dbać o Ziemię w swoim najbliższym otoczeniu oraz co szkodzi naszej atmosferze, a także jakie działania podjąć, żeby to poprawić. W ramach szkoleń odwiedziliśmy PSZOK I SUW. Braliśmy udział w warsztatach z recyklingu oraz pszczelarskich. Wykonaliśmy plakaty na temat walorów namysłowskiej wody z kranu. Sfinalizowaniem działań w ramach projektu było wykonanie przez uczniów klas VII wszystkich szkół namysłowskich filmu pt: „Pszczółka i spółka”. W realizacji tej produkcji brali udział również uczniowie naszej klasy tj.: Karol Orlikowski(lektor), Daria Niciejewska, Natalia Duda.

LINK DO FILMU