12 kwietnia 2019

Szanowni Państwo.
Decyzją Komitetu Strajkowego protest nauczycieli w dniu 15 kwietnia 2019 r. będzie kontynuowany. Organizacja zajęć opiekuńczo- wychowawczych i posiłków pozostaje na dotychczasowych zasadach.

Zgodnie z przyjętym kalendarzem roku szkolnego na rok szkolny 2018/2019 15,16 i 17 kwietnia 2019 r. są dla uczniów klas I-VII dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
W tych dniach uczniowie klas VIII zdają egzaminy. Zbiórka uczniów przystępujących do egzaminów w kolejnych dniach zawsze o godzinie 8:15 na świetlicy szkolnej. Prosimy o punktualne przybycie.

W czasie egzaminów szkoła będzie organizowała zajęcia opiekuńczo-wychowawcze, funkcjonowała będzie świetlica szkolna. Wszystkich rodziców chcących skorzystać z tej formy opieki prosimy o zgłaszanie uczniów do sekretariatu szkoły osobiście lub telefonicznie pod nr 77 4100266.

Proszę o śledzenie ogłoszeń na e-dzienniku, szkolnej stronie www i stronie na Facebooku, na których będziemy Państwa informować o bieżącej sytuacji i działaniach na kolejne dni.

Piotr Lechowicz