WAŻNE INFORMACJE

26 kwietnia 2020

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W związku z kolejnym przedłużeniem zamknięcia szkół do 24 maja 2020 r. , od poniedziałku 27.04. 2020 r.  nauka kontynuowana będzie na dotychczasowych  zasadach i wg ustalonego planu zajęć na czas nauczania zdalnego.

W imieniu dyrekcji wszystkich wychowawców i nauczycieli uczących dziękujemy Państwu i Wam drodzy uczniowie za dotychczasową współpracę, wsparcie, pomysłowość i  życzliwość. Doceniamy Wasze zaangażowanie, rozumiemy trudności  i problemy na jakie napotykacie i jesteśmy pełni uznania dla poświęcenia i wysiłku wkładanego w naszą codzienną  wspólną pracę. Jestem przekonany że nadal wspólnie uda nam się przetrwać w bardzo dobrej atmosferze, zdrowiu i z dobrym efektem ten trudny czas.

Przed nami kolejny okres pracy, ale też ważne daty:

1/ 1-3.05.2020 r. weekend majowy /  piątek 01.05. dzień bez zajęć dydaktycznych/

2/  do 20.05.2020 r. nauczyciele wystawią  przewidywane oceny końcoworoczne !!!

3/  29.04.2020 r. /  środa / VIII- klasiści, którzy brali udział w egzaminie próbnym otrzymają na swoje konta na Librusie wyniki egzaminów.

4/ 16-18.06.2020 r. Egzamin Ósmoklasisty.

5/ od 4.05.2020 r. będzie można korzystać z otwartych boisk / w grupach do 6 osób/.  Przygotowujemy dla Was wspólnie z waszymi nauczycielami wf  plan aktywności fizycznej  na naszych boiskach sportowych. Informację o możliwościach udziału otrzymacie do końca przyszłego tygodnia.

Aktualnie jesteśmy na etapie zamawiania podręczników na kolejny rok szkolny, finalizujemy podłączenie sieci światłowodowej do szkoły, nowej pracowni komputerowej dla klas I- III, modernizujemy pomieszczenia szkolne pod nowe potrzeby i wymagania.

Prosimy nadal o zgłaszanie wszystkich problemów i potrzeb, w tym dotyczących sprzętu komputerowego. Nadal istnieje możliwość wypożyczania laptopów szkolnych. Jeszcze raz dziękując za dotychczasową bardzo dobrą współpracę proszę o dalszą pomoc i wsparcie. Dużo zdrowia, siły i wytrwałości na ten kolejny okres. I czekamy na Wasz szybki powrót do szkoły.

Z wyrazami szacunku, pozdrawiam

Piotr Lechowicz