Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

2 czerwca 2020

Zgodnie z zapowiedzią, przedstawiamy Wam oficjalny WERDYKT JURY (26.) WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI.
Pragniemy wszystkim uczestnikom serdecznie pogratulować, podziękować za odwagę, za mobilizację, za chęć pokazania swojego talentu wokalnego. Jednocześnie dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc wszystkim Rodzicom, którzy dzielnie was wspierali w Waszych poczynaniach piosenkarskich.
Zgodnie z regulaminem festiwalu każdy uczestnik we wrześniu otrzyma pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Uczniowie klas 4-8 otrzymają także oceny cząstkowe z „muzyki”.
Raz jeszcze WIELKIE DZIĘKUJĘ za wspólną zabawę 🙂 Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się już w tradycyjnych warunkach na 27. festiwalu czego Wam i sobie życzymy.

Poniżej publikujemy WERDYKT JURY.

Jury w składzie:

mgr Róża Gerlach,
mgr Krzysztof Odoj,
mgr Marcin Mysiorek
po wysłuchaniu 42 solistów i 4 zespołów familijnych postanowiło przyznać następujące miejsca:

kat. SOLIŚCI

kl.1
I miejsce – Bender Nadia (1a) – „Zawsze razem”
II miejsce- Brudecka Alicja (1b) – „Nieznajomy”
III miejsce – Pasiar Ignacy (1a) – „Jak rozmawiać trzeba z psem”
– Abbas Mikołaj (1c) – „Meluzyna”
kl.2
I miejsce – Malczewski Franciszek (2b) – „Moja fantazja”
– Szachnowski Antoni (2a) – „Na słodko”
II miejsce – Sutowicz Oliwia (2c) – „Zuzia lalka nie duża”
III miejsce – Adamczak Natasz (2a) – „Najpiękniejsza w klasie”
– Iwanova Lea (2c) – „Ogródek na parapecie”
kl. 3
I miejsce – Szachnowski Stanisław(3a) – „Ballada o pancernych”
II miejsce – Kozyra Jakub (3a) – „Dziub, Dziub”
III miejsce – Zabiegła Izabela (3b) – „Cukierki, cukierki”
– Walków Maria (3a) – „Sobą być”
– Konopka Maria (3a) – „Mi-Sie”
kl. 4
I miejsce – Wiecha Natasza (4a) – „Meluzyna”
kl. 5
I miejsce – Kostecki Hubert (5a) – „Dni, których nie znamy”
– Kowalczyk Emilia (5c) – „Żeby szczęśliwym być”
II miejsce – Cebula Julia (5a) – „Wieczorny walczyk”
III miejsce – Chudaszek Milena (5c) – „Chłopiec z gitarą”
kl. 6
I miejsce – Kocot Maja (6b) – „Sercem patrz”
II miejsce – Rabiega Łukasz (6e) – „Bieszczady”
III miejsce – Mikuśkiewicz Emil (6c) – „Gdzie ta keja”
kl. 7
I miejsce – Nowak Natalia (7a) – „When We Were Young”
– Antoszczuk Maciej (7a) – „Somewhere Over The Rainbow”
II miejsce – Baraz Melissa (7c) – „Tyle słońca w całym mieście”
III miejsce – Michalak Hanna (7c) – „Dokąd iść”
kl. 8
I miejsce – Janik Michał (8a) – „For Wham The Bell Tolls”
II miejsce – Habrych Dominik (8a) – „What A Wonderful World”
Kat. ZESPOŁY FAMILIJNE
I miejsce – SZALONE PSZCZÓŁKI – Kłodzińska Hanna (1b) z rodzeństwem i Mamą Izą – „Taniec Mai”
II miejsce – DUO MI – Miarka Milena (2b),Miarka Michał (5c) – „ Kulfon co z ciebie wyrośnie”
III miejsce – SIOSTRZYCE – Bednarek Antonina (2c), Bednarek Amelia (wiek 5,5) – „Ramię w ramię”
Jury postanowiło przyznać nagrody dodatkowe:
GRAND PRIX
– Smreczak Hanna (3a) – „Mruczy winyl”
NAGRODA SPECJALNA
– zespół KAROLJANEK – Orlikowski Karol (5e) , Tato Andrzej Orlikowski – „Szkolny song 2020”
WYRÓŻNIENIA:
Kłodzińska Hanna (1b)
Drapiewska Zofia (1b)
Wszołek Alicja (1b)
Konopka Helena (1a)
Wajs Zuzanna (1b)
Wojczyszyn Martyna (1c)
Mikowicz Żaneta (2b)
Talkowska Amelia (2a)
Bednarek Antonina (2c)
Kawecka Ludmiła (2b)
Matuszewski Konrad (4a)
Pasiar Mila (5d)
Wojtakowska Hanna (6c)

 139 total views,  1 views today