Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

WIRTUALNY SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI – WERDYKT JURY

7 stycznia 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich wykonawców WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI po odbiór dyplomów i nagród.
Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców działającą w naszej szkole .
Dyplomy i nagrody można odbierać już od najbliższego poniedziałku ( 11 stycznia) do piątku (15 stycznia) od godziny 9.00 do godziny 15.00 w świetlicy szkolnej.
Poniżej publikujemy protokół z obrad JURY FESTIWALU.

WIRTUALNY SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI –
SP4 NAMYSŁÓW
– maj 2020 r.-
WERDYKT JURY
Jury w składzie:
mgr Róża Gerlach,
mgr Krzysztof Odoj,
mgr Marcin Mysiorek
po wysłuchaniu 42 solistów i 4 zespołów familijnych postanowiło przyznać następujące miejsca:

kat. SOLIŚCI
kl.1
I miejsce – Bender Nadia (1a) – „Zawsze razem”
II miejsce- Brudecka Alicja (1b) – „Nieznajomy”
III miejsce – Pasiar Ignacy (1a) – „Jak rozmawiać trzeba z psem”
– Abbas Mikołaj (1c) – „Meluzyna”
kl.2
I miejsce – Malczewski Franciszek (2b) – „Moja fantazja”
– Szachnowski Antoni (2a) – „Na słodko”
II miejsce – Sutowicz Oliwia (2c) – „Zuzia lalka nie duża”
III miejsce – Adamczak Natasz (2a) – „Najpiękniejsza w klasie”
– Iwanova Lea (2c) – „Ogródek na parapecie”
kl. 3
I miejsce – Szachnowski Stanisław(3a) – „Ballada o pancernych”
II miejsce – Kozyra Jakub (3a) – „Dziub, Dziub”
III miejsce – Zabiegła Izabela (3b) – „Cukierki, cukierki”
– Walków Maria (3a) – „Sobą być”
– Konopka Maria (3a) – „Mi-Sie”
kl. 4
I miejsce – Wiecha Natasza (4a) – „Meluzyna”
kl. 5
I miejsce – Kostecki Hubert (5a) – „Dni, których nie znamy”
– Kowalczyk Emilia (5c) – „Żeby szczęśliwym być”
II miejsce – Cebula Julia (5a) – „Wieczorny walczyk”
III miejsce – Chudaszek Milena (5c) – „Chłopiec z gitarą”
kl. 6
I miejsce – Kocot Maja (6b) – „Sercem patrz”
II miejsce – Rabiega Łukasz (6e) – „Bieszczady”
III miejsce – Mikuśkiewicz Emil (6c) – „Gdzie ta keja”
kl. 7
I miejsce – Nowak Natalia (7a) – „When We Were Young”
– Antoszczuk Maciej (7a) – „Somewhere Over The Rainbow”
II miejsce – Baraz Melissa (7c) – „Tyle słońca w całym mieście”
III miejsce – Michalak Hanna (7c) – „Dokąd iść”
kl. 8
I miejsce – Janik Michał (8a) – „For Wham The Bell Tolls”
II miejsce – Habrych Dominik (8a) – „What A Wonderful World”
Kat. ZESPOŁY FAMILIJNE
I miejsce – SZALONE PSZCZÓŁKI – Kłodzińska Hanna (1b) z rodzeństwem i Mamą Izą – „Taniec Mai”
II miejsce – DUO MI – Miarka Milena (2b),Miarka Michał (5c) – „ Kulfon co z ciebie wyrośnie”
III miejsce – SIOSTRZYCE – Bednarek Antonina (2c), Bednarek Amelia (wiek 5,5) – „Ramię w ramię”
Jury postanowiło przyznać nagrody dodatkowe:
GRAND PRIX
– Smreczak Hanna (3a) – „Mruczy winyl”
NAGRODA SPECJALNA
– zespół KAROLJANEK – Orlikowski Karol (5e) , Tato Andrzej Orlikowski – „Szkolny song 2020”
WYRÓŻNIENIA:
Kłodzińska Hanna (1b)
Drapiewska Zofia (1b)
Wszołek Alicja (1b)
Konopka Helena (1a)
Wajs Zuzanna (1b)
Wojczyszyn Martyna (1c)
Mikowicz Żaneta (2b)
Talkowska Amelia (2a)
Bednarek Antonina (2c)
Kawecka Ludmiła (2b)
Matuszewski Konrad (4a)
Pasiar Mila (5d)
Wojtakowska Hanna (6c)

 109 total views,  1 views today