Wizyta gości z Republiki Czeskiej

3 grudnia 2017

W piątek 1 grudnia odwiedzała nas para przesympatycznych gości ze szkoły w Hlučín – Rovniny. Byli to dyrektor Miroslav Všetečka oraz jego zastępczyni Lenka Breitkopfová. Celem wizyty było omówienie współpracy naszych szkół. Na razie spotkaliśmy, aby przedstawić partnerom nasze propozycje w zakresie współpracy kulturalnej, oświatowej, naukowej i sportowej. Była to zarazem świetna okazja do poznania siebie nawzajem, poznania specyfiki czeskiej oświaty, przedstawienia swoich szkół. Nasi goście okazali się ludźmi otwartymi i wesołymi, robąc na nas bardzo pozytywne wrażenie. Dziękujmy za tą wizytę i liczymy na długotrwałą współpracę.
Jeśli chcielibyście bliżej poznać szkołę Hlučínską szkołę, zapraszamy na ich stronę internetową, wystarczy kliknąć TUTAJ.