wycieczka do Teatru Lalek

27 lutego 2024

Uczniowie klas Ic i IIIa wybrali się dziś do Teatru Lalek w Opolu na spektakl Momo. Było to przedstawienie pełne ekspresji, wspaniałej gry aktorskiej i niesamowitej scenografii. Uczniowie mogli zastanowić się nad tym jak ważną rolę w życiu każdego z nas odgrywa czas i dlaczego warto spędzać go z wartościowymi, ważnymi i bliskimi nam osobami.

Przygoda w escape room

15 grudnia 2023
Dziś klasa 7a przeżyła niezapomniany dzień! Razem z opiekunami przeżyliśmy emocje w escape room, rozwiązując zagadki i współpracując jak zgrana drużyna.
Po tej przygodzie udaliśmy się na magiczny jarmark świąteczny we Wrocławiu, gdzie otuleni świątecznym klimatem delektowaliśmy się smakołykami.
Teraz, pełni wrażeń, wracamy do domu.

Wycieczka do go jump – 4a, 4b, 4c, 5a

14 grudnia 2023
Dzisiejszy dzień w Go Jump był niezapomniany!
Uczniowie klasy 4a, 4b, 4c, 5a mieli szansę skakać, śmiać się i spędzić czas razem.
A po skończonym szaleństwie? Oczywiście, wylądowaliśmy w McDonald’s!  Niewątpliwie najlepszy sposób na zakończenie świetnej zabawy – pyszne jedzenie i uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników!

Świąteczna wycieczka klas Ia i IIa

13 grudnia 2023

Środa 13 grudnia była dla uczniów klas: I a i II a dniem wspaniałym i pełnym niezapomnianych wrażeń. Dzieci wraz z wychowawczyniami, wybrały się na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, gdzie pośród pachnących drzewek, kolorowych ozdób i słodkich smakołyków, miały okazję poczuć wspaniałą atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie z wielką radością odwiedzili Bajkowy Lasek, gdzie czekały na nich przepiękne chatki ze znanymi i lubianymi bajkami.

wycieczka klas Ic i IIIa

5 grudnia 2023
„Ludzie myślą, że marzenia to tylko pomysły, a przecież one są cząstką nas i to tą najlepszą” 5 grudnia przekonali się o tym uczniowie klas Ic i IIIa będąc w kinie na bajce Życzenie. Był to magiczny czas, pełen radości i beztroski. Każdy z nas wrócił do szkoły z nadzieją, że mikołajkowe i świąteczne życzenia doczekają realizacji, bo przecież w życiu może być jak w piosence:
„Marzenia się spełniają.
Tylko stale, stale myśl o nich myśl.
Wszystko, co tylko chcesz; może się zdarzyć dziś!”

Wycieczka klas 1a i 2a

27 października 2023

Jakiś czas temu, klasy 1a i 2a wraz z opiekunami, wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. W Sky Tower mogły odbyć podróż przez świat Dolnego Śląska. Dzieciaki podziwiały ogromną makietę tego regionu, gdzie dokładnie odwzorowana była rzeczywistość i przedstawione życie miniaturowych mieszkańców Kolejkowa, ukazując ich w przeróżnych sytuacjach dnia codziennego. Kolejną atrakcją na wycieczce była największa w Europie wystawa klocków LEGO, która wciąga do świata kreatywnego tworzenia amatorów zabawy. Dzieci z klas 1a i 2a miały możliwość wykazania się twórczością i kreatywnością w strefie zabawy budując postacie, wieże, garaże, pojazdy… Radość była ogromna!

Wycieczka do Wrocławia – III b i III c

16 października 2023
Dnia 16 października 2023 r. uczniowie klasy 3 b i 3c wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Celem wyjazdu był Park Trampolin GO Jump i Powietrzne Miasto GOair – jedne z popularniejszych miejsc sportowo-rozrywkowych na mapie Wrocławia. Dzieci mogły spożytkować nadmiar swojej energii. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora i zapoznaniu się z obowiązującymi zasadami bezpiecznego zachowania, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścianek wspinaczkowych, równoważni, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy świetnie się bawili.

Wycieczka na Stadion Tarczyński Arena

12 października 2023
W dniu dzisiejszy uczniowie klasy 4a i 4b, wraz z wychowawcami i opiekunami, odwiedzili stadion Tarczyński Arena we Wrocławiu, co o dla kibiców WKS ŚLĄSK okazało się nie lada gratką:)
Uczniowie zwiedzili szatnię gospodarzy, trybuny, strefę VIP, pokoj prasowy oraz nowe, multimedialne Muzeum WKS ŚLĄSK.

Wycieczka rowerowa klasy V B

11 października 2023

Jesień też jest cudowna a szczególnie w lesie. Klasa V B przekonała się o tym na dzisiejszej wycieczce rowerowej. Udaliśmy się lasem do Dębnika, Ligotki, gdzie na placu zabaw odpoczęli i pobawili się. Dalsza droga prowadziła na namysłowskie błonia, gdzie kibicowaliśmy naszym sportowcom w ich biegach. Wszyscy zdrowo i cało wrócili do szkoły z nowymi siłami do nauki.

Mały Książę malowany piaskiem – wycieczka klas VI b i VI c

2 października 2023
2 października uczniowie klas VI b i VI c wybrali się do Wrocławia na przedstawienie teatralne pt. „Mały książę” – była to historia Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowana na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączona z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania. Unikalne widowisko zostało przygotowane przez zwyciężczynię programu „Mam Talent”, Tetianę Galitsynę.