Biskupia Kopa zdobyta!

12 maja 2019

W dniach 06-07.05 uczniowie klasy V d, V e, V c wraz z opiekunami: Anną Toch-Pasiar, Martą Konieczną, Bogdanem Bobą oraz Sebastianem Koniecznym, wyruszyli rankiem w stronę Jarnołtówka. Na miejscu czekała już na nich sympatyczna pani przewodnik, która poprowadziła uczniów górskim szlakiem w stronę szczytu. Biskupia Kopa to najwyższy szczyt Gór Opawskich, leżących w Sudetach Wschodnich.

243 total views, no views today

Wycieczka klasy III f do Pokrzywnej

12 czerwca 2018

Dnia 24 maja 2018r. klasa III f wraz z wychowawczynią pojechały na jednodniową wycieczkę do „Interaktywnego Parku Edukacji i Rozrywki ROSENAU – Zaginione miasto” w Pokrzywnej. Wycieczka ta została zorganizowana w związku z zbliżającym się Dniem Dziecka. Wyjechaliśmy o 8.15 rano. Wszystkim towarzyszyły bardzo dobre humory i po dwóch godzinach jazdy dotarliśmy na miejsce.

448 total views, no views today

Wycieczka do JumpWorld i Muzeum Przyrodniczego

19 października 2017

W dniu 18.10.2017r. klasy: VI b i VIc wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Zaplanowaliśmy zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego oraz rekreację w JumpWorld. Tuż po przyjeździe udaliśmy się do muzeum, które na trzech piętrach zgromadziło niezwykłe okazy należące do świata roślin i zwierząt. Na początku obejrzeliśmy wystawę obejmującą zróżnicowanie świata roślinnego.

895 total views, 1 views today

Wycieczka klas IIf i IIIa do Złotego Stoku

6 czerwca 2017

Dnia 1 czerwca 2017r. klasy II f i III a wraz z wychowawczyniami pojechały na jednodniową wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku. Wycieczka ta została zorganizowana w związku z Dniem Dziecka.
Wyjechaliśmy o 8.00 rano. Wszystkim towarzyszyły bardzo dobre humory i po dwóch godzinach jazdy dotarliśmy na miejsce. Przy wejściu do kopalni czekała już na nas nasza Pani przewodnik, która zajmowała się nami przez cały czas pobytu w kopalni. Naszą wycieczkę zaczęliśmy od zwiedzania pierwszej sztolni gdzie schodząc w dół po 96 schodach dotarliśmy do podziemnego wodospadu.

837 total views, no views today

DZIEŃ DZIECKA KLASY VC

5 czerwca 2017

Dla klasy Vc Dzień Dziecka był pełen niespodzianek. Tego dnia wszyscy w komplecie przyszli do szkoły. Uczestniczyliśmy w apelu najstarszej grupy wiekowej poświęconemu wielu uczniowskim osiągnięciom: sportowym, muzycznym i sukcesom przedmiotowym. Odbyło się również rozstrzygnięcie XIII Szkolnych Konfrontacji Artystycznych. Z niecierpliwością czekaliśmy na werdykt jury, ponieważ prawie wszyscy byliśmy zaangażowani w wystawienie nowoczesnej wersji ,,Kopciuszka”.

584 total views, 1 views today

Wycieczka do Wrocławia klas Vc i IVa

29 maja 2017

25.05.17 r. odbyła się wycieczka klas Vc i IVa do Wrocławia. Wyjechaliśmy po ósmej, aby tuż po otwarciu rozpocząć zwiedzanie Ogrodu Botanicznego. W maju jest tam najpiękniej, gdyż kwitnie ogromna ilość kwiatów. Po ogrodzie oprowadziła nas p. J. Ceglecka przekazując ciekawe informacje dotyczące powierzchni ogrodu , liczby zgromadzonych gatunków roślin a także podziału na określone działy.

889 total views, no views today

WYJAZD  DO  MUZEUM  NARODOWEGO  I  PANORAMY  RACŁAWICKIEJ

19 marca 2017

10 marca br. uczniowie klasy VI a wybrali się na jednodniową wycieczkę do Wrocławia. Tym razem w planach były dwa zajęcia edukacyjne: jedno w Muzeum Narodowym, drugie w Panoramie Racławickiej. W Muzeum w ciągu godziny lekcyjnej uczniowie poznali tajniki starej broni, mieli okazję zobaczyć tę najstarszą z czasów starożytnych i średniowiecznych.

388 total views, no views today

Wycieczka klasy IVa do Wrocława

25 stycznia 2017

16 grudnia 2016 roku  klasa IVA wyruszyła pociągiem do Wrocławia do kina Korona na film „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Kto lubi Harrego Potera na pewno polubi ten film momentami wesoly innym razem straszny -kazdy znajdzie cos dla siebie. Nam sie podobał, a po zakończonym seansie obowiązkowo musieliśmy coś zjeść. Wycieczkę zaliczamy do udanych! Opiekunami wycieczki byli pani Justyna Wojnarska i pan Kazimierz Fiała.

536 total views, 2 views today