Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Zaproszenie po odbiór nagród i stypendiów

23 czerwca 2021

Zapraszamy uczniów w czwartek tj. 24.06.2021 r. o godz. 11:00 – grupa 1, o godz. 12:00 – grupa 2 na Dużą Salę Urzędu Miejskiego w Namysłowie po odbiór dyplomów w związku z przyznaniem stypendium za osiągnięcia edukacyjne oraz sportowe, a także dyplomów i nagród rzeczowych za osiągnięcie od I do III miejsca w konkursach przedmiotowych.

GRUPA I ZBIÓRKA W SZKOLE O GODZ 10.40

Lp. Imię i nazwisko ucznia
1. Jakub Kozyra Namysłowski Omnibus
2. Katarzyna Kulka Namysłowski Omnibus
3. Jakub Małkiewicz Namysłowski Omnibus
4. Hanna Smreczak Namysłowski Omnibus
5. Marcin Marcinkiewicz sport
6. Hubert Pokora Namysłowski Omnibus
7. Hanna Staszczyszyn Namysłowski Omnibus
8. Miłosz Sanocki Namysłowski Omnibus
9. Igor Bula Namysłowski Omnibus
10. Patryk Trojanowski Namysłowski Omnibus
11. Izabela Zabiegła Namysłowski Omnibus
12. Michalina Zamorowska Namysłowski Omnibus
13. Oliwier Małko Namysłowski Omnibus
14. Jagna Adamczak Namysłowski Omnibus             sport
15. Julia Cebula Namysłowski Omnibus
16. Patryk Karsznia Namysłowski Omnibus
17. Sara Imiełowska Namysłowski Omnibus
18. Hanna Komar Namysłowski Omnibus
19. Martyna Niewiadoma Namysłowski Omnibus
20. Tymoteusz Wielgoś Namysłowski Omnibus
21. Hubert Kostecki sport
22. Michał Lisek sport
23. Magdalena Kuźniak Namysłowski Omnibus             sport
24. Jędrzej Spór Namysłowski Omnibus
25. Milena Chudaszek Namysłowski Omnibus
26. Adam Uczułka Namysłowski Omnibus
27. Rozalia Brycka Namysłowski Omnibus
28. Laura Szewczuk sport
29. Paula Marynowicz sport
30. Dawid Kołcz sport
31. Aleksandra Marciniak Namysłowski Omnibus
32. Amelia Maryniak Namysłowski Omnibus
33. Agata Zbryk Namysłowski Omnibus

GRUPA I ZBIÓRKA W SZKOLE O GODZ 11.40

Lp. Imię i nazwisko ucznia
1. Błaszczyk Oliwia konkurs przedmiotowy
2. Bodzioch Paulina konkurs przedmiotowy
4. Młyńczyk Patryk konkurs przedmiotowy
5. Szymańska Martyna konkurs przedmiotowy
6. Wszołek Hanna konkurs przedmiotowy
7. Nadia Krawczyk Namysłowski Omnibus
8. Maja Kocot Namysłowski Omnibus
9. Kajetan Bieniek sport
10. Michał Głowacki Namysłowski Omnibus
11. Oliwia Bursakowska sport
12. Anastazja Korczyńska sport
13. Krzysztof Kozyra Namysłowski Omnibus
14. Zuzanna Kozan sport
15. Amelia Lasoń sport
16. Emilian Mikuśkiewicz sport
17. Michał Mikuśkiewicz sport
18. Paula Ołpińska sport
19. Hanna Saczuk sport
20. Oliwia Włodarczyk sport
21. Hanna Wojtakowska sport
22. Amelia Wolf sport
23. Klaudia Sowińska sport
24. Marcel Kukla Namysłowski Omnibus
25. Julia Gołębiowska sport
26. Michał Jański Namysłowski Omnibus    konkurs przedmiotowy
27. Wiktoria Marcinkiewicz sport
28. Jan Bieniek Namysłowski Omnibus    konkurs przedmiotowy
29. Kaila Czajkowska Namysłowski Omnibus    konkurs przedmiotowy
30. Kalina Maciejewska Namysłowski Omnibus
31. Liwia Sobalak sport
32. Lena Zając sport
33. Hanna Pieczykolan Namysłowski Omnibus             finalistka
34. Aleksandra Bieszcz Namysłowski Omnibus
35. Filip Kawoń Namysłowski Omnibus
36. Jędrzej Głód Namysłowski Omnibus
37. Michał Głowacki BRD
38. Amelia Lasoń BRD
39. Hanna Ogiela Namysłowski Omnibus
40. Aleksandra Kocańda Namysłowski Omnibus

 529 total views,  2 views today