Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej w roku szkolnym 2023/2024

17 stycznia 2023

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W NAMYSŁOWIE
OGŁASZA ZAPISY DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024, DZIECI Z ROCZNIKA 2016 ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY.
PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY OD 23 STYCZNIA DO 03 LUTEGO 2023 r

(karta zapisu do pobrania w sekretariacie szkoły)
lub na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl
UWAGA : obwód szkoły na stronie internetowej: www.sp4namyslow.pl)

Karta zgłoszenia do pobrania (.pdf)

Karta zgłoszenia do pobrania (.docx)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SZKOŁY
Piotr Lechowicz

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie obejmują następujące ulice: Brzeska, Jana Brzechwy, Fryderyka Chopina, Marii Dąbrowskiej, Jana Długosza, Mariana Falskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszki, Mariańska, Stanisława Moniuszki, Gabriela Narutowicza, Ogrodowa, Stefana Okrzei, Pastewna, Plac pod Grzybkiem, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Stanisława Reymonta od nr 10 z wyłączeniem nr 11, 78, 80, 82, 84, 86, 88, Sejmowa, Słoneczna, Stawowa, Tęczowa, Wiejska, Wincentego Witosa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego.
–.

Piotr Lechowicz