ZŁOTE SZTAFETY PRZEŁAJOWE

14 października 2021

Dnia 12.10.2021 na namysłowskich błoniach odbyły się Finały Wojewódzki w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na tych zawodach nie mogło zabraknąć naszych drużyn, które to spisały się wspaniale. Wszystkie nasze sztafety, które wzięły udział w zawodach zdobyły medale!
Dwie nasze złote sztafety uzyskały awans na finał krajowy??, który to zostanie rozegrany 25-26 października w Olecku.
Wyniki naszych drużyn:
Igrzyska Dzieci (rocznik 2009 i młodsi)
Dziewczęta III w Województwie Opolskim
Skład:
Paula MARYNOWICZ, Jagna ADAMCZAK, Hanna CIUNEK, Hanna STASZCZYSZYN, Blanka KLIMASZEWSKA, Aleksandra JAŃCZYK, Natalia DUDA, Laura SZEWCZUK, Julia CEBULA
Chłopcy IIw Województwie Opolskim
Skład:
Michał LISEK, Dawid KOŁCZ, Kamil BOCIAŃSKI, Tomasz BARTNICKI, Marcin MARCINKIEWICZ, Alan HOŁUB, Mateusz HORWT
Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007-2008)
Dziewczęta I w Województwie Opolskim
Skład:
Zuzanna KOZAN, Oliwia BURSAKOWSKA, Anastazja KORCZYŃSKA, Paula OŁPIŃSKA, Magda KUŹNIAK, Hanna WOJTAKOWSKA, Aleksandra KOCAŃDA, Amelia LASOŃ, Amelia WOLF
Chłopcy I w Województwie Opolskim
Skład: Maksymilian BRYŁA, Michał GŁOWACKI, Wiktor WYWIÓRSKI, Emilian MIKUŚKIEWICZ, Maksymilian MARCINKIEWICZ, Kajetan BIENIEK, Lucjan MIKUŚKIEWICZ, Antonii BORCZYK.
Opiekunami zespołów są panowie: Janusz CZAPLA, Stefan KOSTECKI, Zygmunt MIKUŚKIEWICZ.
Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz nauczycieli.

StefKos