„Złoty liść dębu” zdobyty przez zespoł GAMA!

15 maja 2017

13 maja 2017 r. w Dąbrowie Niemodlińskiej odbył się 18. Wojewódzki Festiwal Artystyczny „Liść dębu”. Zespół wokalny GAMA prowadzony wspólnie przez Szkołę Podstawową Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie i Namysłowski Ośrodek Kultury za wykonanie piosenki z repertuaru Haliny Frąckowiak pt:”Jak pięknie by mogło być” otrzymał 1 MIEJSCE i „ZŁOTY LIŚĆ. DĘBU”. Jest to kolejny sukces wojewódzki zespołu w tym roku szkolnym. Wcześniej, w styczniu GAMA zdobyła 1 miejsce w Wojewódzkim Festiwalu „Brzeskie kolędowanie” w Brzegu a w kwietniu 2 miejsce w 7. Wojewódzkich Konfrontacjach Muzycznych w Opolu. Gratulacje dla młodych artystów i instruktora -Kazimierza Fiały. Obecnie zespół przygotowuje się do sesji nagraniowej w Studiu „M” Radia Opole.