Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

2 PRÓBA MIKROFONOWA 23 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

14 marca 2017

2 PRÓBA MIKROFONOWA

23 SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

18 marca 2017 r. (SOBOTA)

Próby odbywają się w świetlicy szkolnej

Proszę o przyniesienie podkładów muzycznych do piosenek na płytach CD lub pamięciach przenośnych.

 

GODZ. 9.00 – 9.30

Soliści klasy I

1. Hnatyszyn Justyna kl. Ia Była sobie żabka mała
Zespoły klasa I
1. Kocia tęcza Ia Nie lękaj się
2. Przyjaciółki Ia Zielony mosteczek

GODZ. 9.30 – 11.15

Soliści klasy II

1. Płócieniczak Julia IIc Ty i Ja
2. Kocańda Aleksandra IId O uśmiechu
3. Pieczykolan Nina IIc Biały walczyk
4. Kowalczyk Emilia IIc Fantazja
5. Jańczyk Aleksandra IId Każdy ma jakiegoś bzika
6. Brycka Rozalia IId Zuzia
7. Kruszelnicka Hanna IIc Bal drewnianych lalek
8. Cebula Julia IIa Fantazja
9. Pasjar Mila IId Vaiana – skarb oceanu
10. Imiełowska Sara IIb Piosenka z krainy lodu
11. Świeboda Jagoda IId Tamta dziewczyna
12. Ogiela Hanna IId Kolorowy wiatr
13. Waga Wiktora IIb Nie ma nas

Zespoły klasa II

1. Zgrana paka bez chłopaka IIb Laleczka z saskiej porcelany
2. Nutki IIc Cukierek
3. Dzikie róże IIc Nieidealna
4. Błyskawice IId Zegary
5. Stars IIf Sposób na nocne strachy

GODZ. 11.15 – 12.45

Soliści klasy III

1. Rabiega Łukasz IIIe Płonie ognisko w lesie
2. Małańczuk Weronika IIIa Bal drewnianych lalek
3. Bilińska Maia IIIa Schnappy
4. Kowalik Amelia IIIa Na ramieniu wróżka
5. Franaszek Anna IIIb Już gwiazdy lśnią
6. Lewandowski Kalina IIIb If I were sorry
7. Wojtakowska Hnna IIIc Małe rzeczy
8. Marcinczak Antonii IIIc Pięknie żyć
9. Kocot Maja IIIc Czy ten pan i pani
10. Mikuśkiewicz Emilian IIIa Kulfon
11. Kryczka Helena IIIe W moim magicznym domu
12. Łętowska Nikola IIIe Nie ma nas

Zespoły klasa III

1. Pomidor IIIa Pomidorowa
2. (…) Bursakowska Oliwia, Lasoń Amelia IIIb Tamta dziewczyna
3. Śpiewające stokrotki IIIc Ty i ja
4. Rozbawione dziewczyny IIIe Pół kroku stąd

GODZ. 12.45 – 15.00

Soliści klasy IV

1. Kryczka Hanna IVa Joszko Broda
2. Antoszczuk Maciej IVa Dziecinny pokój
3. Błażków Igor IVa Wymarzona
4. Nowakowska Agata IVb Owocowy karnawał
5. Wszołek Hanna IVb Byki z gramatyki
6. Antosik Mateusz IVb Wakacje
7. Szemraj Wiktoria IVb Error
8. Grudzińska Melania IVb Dama być
9. Kowalczyk Amelia IVb Ciastka
10. Lepka Martyna IVc Chodź, pomaluj mój świat
11. Cichecki Mateusz IVc Roześmiana piosenka
12. Kulczyńska Milena IVc Puszek okruszek
13. Michalak Hanna IVc Mam tę moc
14. Poremba Maja IVd Lecę tam
15. Baraz Melissa IVc Biedroneczki są w kropeczki

 

Zespoły klasa IV

1. Music IVa Dłonie
2. Wiewiórki IVa Na wędrówkę
3. Black girls IVd i IVb Ty i Ja
4. Wiosenne ptaszki IVb Familijny Blues
5. Dziewczyny świata IVb Kolorowe dzieci
6. Przyjaciółki IVb Możesz wszystko
7. Dziecięca fantazja IVd Moja fantazja

GODZ. 15.00 – 16.00 

Soliści klasa V

1. Michał Janik Va XYZ
2. Habrych Dominik Va Autostop
3. Grońska Nikola Vb Bieszczady
4. Urbaniak Magdalena Vc Lato ucieka
5. Nawrot Zuzanna Vc Cicho
6. Zwirnik Amelia Vc Faded
7. Sienkiewicz Laura Vd Prosta sprawa
8. Łucja Wasilewska Vd Nie ma nas
9. Bęben Natalia Vb Lato ucieka

 

Zespoły klasy V

1. Ananasy Va Zapomnieć chcę
2. Sobowtóry Vd Nice
3. M&M Vb Kryzysowe marzenia

GODZ. 16.00 – 16.30

Soliści klasy VI

1. Świerczyński Maksymilian VIa Gdzie ta keja
2. Bieniawska Natalia VIc O mnie się nie martw
3. Gąszczak Dorota VIb Bądź duży
4. Kołodziejczyk Karina VIb Biegnij przed siebie
5. Mróz Maja VIb Tam, tam

 

Zespoły klasa VI

1. Double blondies VIb Chodź, pomaluj mój świat
2. Two Girls VIb i VIc Małe rzeczy
3. Szkolna ławka VIa Kiełbasa

 

 795 total views,  1 views today