Podsumowanie kiermaszu „Babeczki dla Majeczki”

13 maja 2024
Ostudziliśmy już emocje po czwartkowym kiermaszu „Babeczki dla Majeczki”, a więc nadszedł czas na podsumowanie tego wydarzenia.
Uczniowie klasy VI c wyszli z inicjatywą organizacji kiermaszu charytatywnego dla ich koleżanki z klasy Mai. Wspólnie z całą społecznością naszej szkoły oraz z pomocą naszych przyjaciół udało się taki kiermasz zorganizować. Na korytarzu naszej szkoły roznosił się przyjemny zapach słodkich, domowych babeczek, rogalików.
Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i na każdej przerwie można było zobaczyć tam tłumy dzieci, chcących zjeść pyszności i jednocześnie pomóc. Możemy ogłosić, że pobiliśmy rekord wśród naszych kiermaszy i ze sprzedaży tych wypieków udało nam się nazbierać 4000zł, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie naszej uczennicy Majeczki.

Loading

Dwudniowa wycieczka klasy 2b

10 maja 2024

Klasa 2b pod opieką wychowawcy p. Ady Włodarczyk ,p. Sebastiana Koniecznego oraz p. Stefana Kosteckiego wybrała się na dwudniową wycieczkę do Głuchołaz. Pierwszego dnia wszyscy z uśmiechem na buzi zdobyliśmy najwyższy szczyt gór Opawskich -Biskupią Kopę. Wieczorem przy ognisku były kiełbaski i dyskoteka. Po przespanej nocy wyruszyliśmy do stadniny koni oraz zamku w Mosznej. Byliśmy także w Fabryce Robotów.

Loading

Happening z okazji Dnia Ziemi

8 maja 2024

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć we wspaniałym Happeningu z okazji Dnia Ziemi, który zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Namysłowie. Całe przedstawienie odbyło się na Rynku w Namysłowie. Wspaniała organizacja happeningu, zaangażowanie uczniów, nauczycieli oraz obecność Nadleśnictwa Namysłów dostarczyła dzieciakom ciekawych wrażeń oraz pamiątek. Wszyscy chętni otrzymali drzewka do zasadzenia. To była wspaniała lekcja przyrody, ekologii i ochrony środowiska. Dziękujemy za zaproszenie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Kulturalny Namysłów.

Loading

klasa 3a na Młyńskich Stawach

7 maja 2024
Wtorek, 7 maja dla uczniów klasy IIIa był dniem pełnym wrażeń. Wraz z wychowawczyniami udali się na wycieczkę na Młyńskie Stawy. Na początek przeszliśmy się ścieżką po Rezerwacie Przyrody „Żaba”, by móc obserwować wiekowe buki i ogromny dąb. Mieliśmy okazję podziwiać poszczególne gatunki drzew. Wiemy jak odróżnić buk, wiąz czy grab.
Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach o drewnie, które przeprowadził zastępca nadleśniczego, pan Piotr Oleszek. Dowiedzieliśmy co to jest drewno i jak się je pozyskuje. Poznaliśmy szerokie zastosowanie drewna. Wiemy, że drewno w Polsce jest naturalnym bogactwem i jest całkowicie odnawialne.

Loading

Zmarł Pan Kazimierz Florek

4 maja 2024

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 4 maja zmarł

PAN KAZIMIERZ FLOREK

emerytowany nauczyciel naszej szkoły, nasz przyjaciel, kolega oraz wychowawca kilku pokoleń namysłowian. Zapamiętamy go jako bardzo życzliwego, uśmiechniętego człowieka z wielką pasją. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 9 maja o godzinie 10.00

w kaplicy cmentarnej przy ul. Jana Pawła II w Namysłowie

Loading

Wicemistrzostwo województwa naszych chłopców w piłce nożnej!

30 kwietnia 2024

26 kwietnia 2024 roku nasza szkoła organizowała finał wojewódzki w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gościliśmy na naszym sportowym obiekcie trzy najlepsze drużyny chłopców z opolszczyzny. Po zaciętych spotkaniach naszym chłopców udało się zająć drugie miejsce i zdobyć tytuł wicemistrza województwa w piłce nożnej. Chłopaków przygotowywał Pan Sebastian Konieczny. WIELKIE GRATULACJE!
Wicemistrzowie województwa w składzie: Bula Igor, Dziedzic Mikołaj, Hołub Alan, Horwat Mateusz, Konefał Jan, Krupa Michał , Kulon Filip, Sanocki Miłosz, Szachnowski Stanisław, Szapował Szymon, Szewczuk Karol

Loading