Świąteczny występ GAMY

8 grudnia 2023
Dziś, 8 grudnia 2023 r. na rynku namysłowskim nasz szkolny zespół wokalny GAMA pracujący pod kierunkiem p. Kazimierza Fiały zaprezentował piosenki świąteczne i kolędy podczas wigilii nazwanej „STOŁÓWKI POD CHMURKĄ” dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Namysłowie i osób potrzebujących z terenu naszej Gminy.
Spotkanie odbyło się w obecności Burmistrza miasta p. Bartłomieja Stawiarskiego, zastępcy Burmistrza p. Eweliny Moniuszko – Czuczwary i Dyrekcji OPS: p. Katarzyny Jóźwiak i p. Malwiny Jabłońskiej.

Loading

Mikołajkowe pieczenie pierniczków klasy 4b

8 grudnia 2023
Klasa 4b wraz z wychowawcą spędziła Mikołajki w Izba Techniki Młynarskiej w Namysłowie, gdzie uczniowie uczestniczyli w warsztatach pieczenia pierników.
Przy okazji zwiedzili młyn i poznali jego historię.
Udało się nam także spotkać Mikołaja!
Dziękujemy p. Katarzynie Kot i p. Emili Cybulskiej za wszystko, przede wszystkim za cierpliwość i przekazaną wiedzę.
Mikołajki były pełne wrażeń i nowych doświadczeń.

Loading

„Serce za odwagę”

7 grudnia 2023

Akcja ❤️ „Serce za odwagę” ❤️ do której dołączyła nasza szkoła właśnie została zakończona. Uczniowie wykonali przepiękne kartki świąteczne, a ich ilość przerosła najśmielsze oczekiwania. W tym miejscu należy podziękować Panu Piotrowi Słaboszowi, który zachęcał do robienia kartek na lekcji techniki, dodatkowo opowiadając młodym ludziom o zasługach kombatantów. Fundacja Pamięci Narodów wraz z Stowarzyszeniem Głos Bohatera, Stowarzyszeniem Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Stowarzyszeniem „Pro-Patria – lokalni patrioci” dostarcza kilkaset świątecznych paczek dla kombatantów.

Loading

Innowacyjna Historia – nowe technologie w służbie edukacji

6 grudnia 2023

W dniu 04  grudnia 2023 r. uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły wzięli udział w projekcie MEiN „Innowacyjna historia”. Celem projektu jest promocja nowych technologii w edukacji, podniesienie kompetencji technologicznych uczniów , wprowadzenie nauczycieli w technologię wirtualnej rzeczywistości jako efektywnego narzędzia edukacyjnego.

Loading

CZWÓRKA WŚRÓD NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W SPORCIE

6 grudnia 2023
05 grudnia 2023 r. w Kędzierzynie – Koźlu odbyła się uroczysta gala podsumowująca Współzawodnictwo Sportowe Szkół Województwa Opolskiego za rok szkolny 2022/2023. Nasza szkoła od 20 lat nie schodzi z podium tej prestiżowej rywalizacji, w której bierze udział ponad 200 szkół z terenu naszego województwa. Do ogólnej punktacji wliczane są wyniki wszystkich zawodów organizowanych przez SZS Opolskie. Nasi sportowcy zdobyli 704 pkt i zaledwie o 2 pkt ustąpili tegorocznym zwycięzcom, sportowej szkole SP 19 z Kędzierzyna- Koźla. Miejsce 3 zajęła PSP 3 z Opola. Na sukces naszych sportowców złożyły się m.in. 10 złotych medali, 7 srebrnych oraz 8 brązowych medali w Finałach Wojewódzkich.

Loading

Odwiedziny Mikołaja

6 grudnia 2023
Ho! Ho! Ho!
Dzisiaj jest szczególny dzień, wyczekiwany przez wszystkie dzieci – MIKOŁAJKI
Zgodnie z tradycją do naszej szkoły również zawitał ten długo oczekiwany gość czyli Święty Mikołaj. Na ten dzień ze szczególną niecierpliwością czekali najmłodsi uczniowie, ale i Ci starsi też chętnie witały Mikołaja. Podczas rozdawania prezentów były piosenki, wierszyki i rozmowy. Uśmiechom i radości nie było końca! W klasach zapanowała radosna wrzawa, a otrzymane prezenty bardzo się podobały.

Loading

Szlachetna Paczka

5 grudnia 2023
Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wraz z Zespołem Szkół Specjalnych bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku pomożemy Pani Ani, która żyje sama, a po ciężkiej chorobie nie może pracować.
Na miesiąc ma do dyspozycji 530zl, a po opłatach zostaje jej 130zl na miesiąc.
Pani Ania nie ma wygórowanych potrzeb; potrzebuje środków czystości oraz artykuły spożywcze.

Loading