Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do naszego WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI

27 maja 2020

Kochani ! Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do naszego WIRTUALNEGO SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI. Do konkursu zgłosiło się 42 solistów i 4 zespoły familijne. Pragniemy podziękować i pogratulować wszystkim młodym artystom za piękne nutki, za odwagę, za chęć podzielenia się swoim talentem. Podziękowania kierujemy także pod adresem Rodziców, którzy pomagali, wspierali swoje dzieciaki w poczynaniach na wirtualnej scenie. ️

Loading

Wirtualny Szkolny Festiwal Piosenki

26 kwietnia 2020

Kochani… 🙂 Mamy dla Was pierwsze nadesłane nagranie, które bierze udział w WIRTUALNYM SZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI. Pierwszym odważnym artystą okazał się Franek Malczewski , uczeń klasy II b, który przygotował na festiwal piosenkę pt: „Moja fantazja”.

Loading

Wirtualny 26 Szkolny Festiwal Piosenki

8 kwietnia 2020

Pomimo pandemii postanowiłem spróbować zorganizować festiwal szkolny, jednak w odmiennej formule, wirtualnej. Szanując czas, który poświęciliście na przygotowanie, chciałbym, abyście spróbowali zaśpiewać nie na scenie, ale w swoim domowym zaciszu. Czy będzie łatwiej? Zobaczymy. Dla mnie jest to tak samo nowe doświadczenie, jak pewnie i dla Was. Zapoznajcie się z regulaminem umieszczonym poniżej. Zapraszamy do udziału rodziców i rodzeństwo, bo pamiętajcie #zostańwdomu. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania i wątpliwości, pytajcie przez wiadomości w Librusie. Powodzenia!

Kazimierz Fiała

Loading