Wyniki konkursu i zabawy z okazji Dnia Dziecka

10 czerwca 2024
Najwyższy czas podsumować ostatnie atrakcje z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Samorząd Uczniowski. Pierwszą z nich jest konkurs fotograficzny „Kiedyś i dziś”. Spośród dostarczonych prac konkursowych wyłoniliśmy miejsca na podium:
1 miejsce – Iga Bajgier z klasy IA
2 miejsce – Maria Teodorowska z klasy IVB
 3 miejsce – Zuzanna Pierzchawka z klasy VIC
Gratulujemy dziewczynom!
Drugą atrakcją była zabawa „Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego”. Najwięcej nauczycieli, bo aż 10, rozpoznał Szymon Smolak z klasy VIIA.

Hawajska dyskoteka

6 czerwca 2024
Aloha! Dzisiejszego popołudnia świetlica szkolna zamieniła się w hawajską salę taneczną dlatego, że dzisiaj odbyła się tematyczna dyskoteka szkolna z okazji Dnia Dziecka. Samorząd Uczniowski zadbał o atmosferę imprezy i odpowiednie dekoracje. Zdjęcia zrobione na ściance będą z pewnością fajną pamiątką z tego dnia. Zabawa była wspaniała! Uczniowie ubrali hawajskie stroje oraz wzięli ze sobą wakacyjne akcesoria. Nie zabrakło oczywiście hawajskich kwiatów. Nasi tancerze bawili się przy znanych i lubianych hitach. O oprawę muzyczną zadbali niezawodni Szymon i Filip. To była ostatnia impreza taneczna w tym roku szkolnym. Dziękujemy za obecność na ostatniej dyskotece i zabawę przez cały rok szkolny!

Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego

1 czerwca 2024
Dzisiaj obchodzimy piękne święto – Dzień Dziecka
Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i napewno miło wspomina czas beztroskiej zabawy. A jeżeli o zabawie mowa, to Samorząd Uczniowski zorganizował z tej okazji zabawę „Poznaj nauczyciela swego po zdjęciu z dzieciństwa jego”. Na korytarzu naszej szkoły pojawiły się zdjęcia uroczych dzieciaczków, a zadaniem uczniów było rozpoznać na nich swoich belfrów.

Dzień bez plecaka

26 kwietnia 2024

Z inicjatywny Samorządu Uczniowskiego dzisiejszy dzień został ogłoszony „Dzień bez plecaka”. Uczniowie mieli zabrać ze sobą wszystkie potrzebne zeszyty, książki i przybory, ale w czymś innym niż plecak szkolny. W czymś innym… czyli w czym? Podpowiemy, że nasi uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i fantazją w doborze zastępstwa dla tornistrów. Zobaczcie sami na fotorelacji z dzisiejszego dnia.

„Skarpety podaruj, uśmiech wyczaruj”

21 marca 2024
Dzisiaj, w pierwszy dzień wiosny, przypada również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Symbolem tego święta są dwie niepasujące do siebie skarpetki ????. Ludzie na całym świecie zakładają „skarpetki nie do pary” jako wyraz akceptacji, tolerancji i wrażliwości.
W tym roku nasza szkoła włączyła się w akcję „Skarpety podaruj, uśmiech wyczaruj”. Zbieramy nowe skarpety dla dzieci i młodzieży w Kamerunie. Ubierają je tylko na specjalne okazje…
Inicjatorem zbiórki jest Zgromadzenie Sióstr św. Dominika Referat Misyjny w Krakowie.

Dzień Kobiet 2024

8 marca 2024
Dzisiejszego pięknego, słonecznego dnia wypada bardzo miłe święto. Dzień Kobiet na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. W całej szkole czuć wyjątkową atmosferę, a chłopcy prześcigają się w pomysłach na niespodzianki dla swoich klasowych koleżanek. Co roku na szkolnym korytarzu pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla dziewcząt. Każda klasa świętowała Dzień Kobiet na swój sposób, więc z pewnością dziewczęta w dzisiejszym dniu były wyjątkowo rozpieszczane.