„Serce za odwagę”

7 grudnia 2023

Akcja ❤️ „Serce za odwagę” ❤️ do której dołączyła nasza szkoła właśnie została zakończona. Uczniowie wykonali przepiękne kartki świąteczne, a ich ilość przerosła najśmielsze oczekiwania. W tym miejscu należy podziękować Panu Piotrowi Słaboszowi, który zachęcał do robienia kartek na lekcji techniki, dodatkowo opowiadając młodym ludziom o zasługach kombatantów. Fundacja Pamięci Narodów wraz z Stowarzyszeniem Głos Bohatera, Stowarzyszeniem Zachowania Pamięci o Armii Krajowej oraz Stowarzyszeniem „Pro-Patria – lokalni patrioci” dostarcza kilkaset świątecznych paczek dla kombatantów.

Loading

Szlachetna Paczka

5 grudnia 2023
Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wraz z Zespołem Szkół Specjalnych bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku pomożemy Pani Ani, która żyje sama, a po ciężkiej chorobie nie może pracować.
Na miesiąc ma do dyspozycji 530zl, a po opłatach zostaje jej 130zl na miesiąc.
Pani Ania nie ma wygórowanych potrzeb; potrzebuje środków czystości oraz artykuły spożywcze.

Loading

Dyskoteka Andrzejkowa

30 listopada 2023

Ah, co to był za wieczór! Tańcom, śmiechom i zabawie nie było końca! Andrzejki to jedyny dzień, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Z tej okazji w czwartkowe popołudnie odbyła się dyskoteka przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Dużym zainteresowaniem cieszył się salon wróżb, w którym uczniowie i nauczyciele mogli się dowiedzieć co ich czeka w przyszłości. Z ciekawością przekłuwali papierowe serca i losowali swój przyszły zawód. Oprawą muzyczną zajął się niezawodny Szymon.

Loading

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2023
21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to wyjątkowy dzień zachęcający do uśmiechu, miłych gestów i pozytywnych emocji. W naszej szkole co roku Samorząd Uczniowski stara się celebrować ten dzień. Tym razem wszystkie klasy miały specjalne zadanie stworzenia klasowego łańcucha życzliwości, na którym znajdowały się życzliwe słowa i życzliwe obrazki. Uczniowie wykonali piękne prace! Wszystkie klasowe łańcuchy zostały połączone w jeden wielki szkolny łańcuch życzliwości, który dekoruje korytarze szkoły. Drzwi do klas zostały udekorowane zrywkami, które uczniowie mogli przekazać swoim kolegom i koleżankom.

Loading

Akcja Znicz

10 listopada 2023

Po raz kolejny nasz Samorząd Uczniowski razem ze Stowarzyszeniem Pamięci Armii Krajowej w Namysłowie przeprowadziło „Akcję Znicz”. Uczniowie razem z opiekunami i równocześnie członkami stowarzyszenia Małgorzatą Putowską i Piotrem Słaboszem zapalili znicze na grobach kombatantów – członków Armii Krajowej, żołnierzy Września 1939, bohaterów Sybiru, żołnierzy II Korpusu, Żołnierzy Niezłomnych, legionistów Piłsudskiego, Hallerczyków i wszystkich bohaterów walk o niepodległość naszej Ojczyzny oraz zapoznali się z ich historią.

Loading

Festiwal słodkości – podsumowanie

9 listopada 2023

Zakończyliśmy dzisiejszy kiermasz słodkości. Wypieki wyglądały smakowicie. Wszystkie łakocie rozeszły się w mgnieniu oka! Uzbieraliśmy kwotę 1508 zł. Za te pieniążki zostanie zakupione jedzonko dla jeży, które są pod opieką Pani Basi „Wierzę w jeże”. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy upiekli pyszności oraz wszystkim tym, którzy je kupili. Dzieci z młodszej grupy wiekowej zrealizowały temat o jeżach oraz wykonały piękne prace plastyczne. A już niedługo czeka nas prawdziwa lekcja o jeżach, przygotowana przez panią Basię.

Loading

„Serce za Odwagę”

7 listopada 2023

Nasza szkoła włączyła się do akcji „Serce za Odwagę”. Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele – zapraszamy do udziału! Wystarczy przygotować kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia:

  • format – max. A4, prace płaskie, technika dowolna (bez użycia plasteliny),
  • w środku napiszcie życzenia dla naszych bohaterów,
  • mogą być to kartki kartki indywidualne (prosimy podpisać się tylko z imienia) lub zbiorowe (od całej klasy).

Loading

Dzień Postaci z Bajek

6 listopada 2023

Dzisiaj w małej szkole było kolorowo i bajkowo, a to wszystko za sprawą obchodów Dnia Postaci z Bajek. Jest to świetna okazja aby przypomnieć dzieciom lubiane i znane historie. Baśnie i bajki odgrywają ważną rolę w życiu każdego dziecka, nie tylko rozweselają i bawia, ale też wychowują i uczą. Celem tego święta jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale także zwrócenie uwagi na ich rolę wychowawczą i edukacyjną. To bajki uczą nas odpowiednich postaw, empatii i niesienia pomocy innym.

Loading

Festiwal słodkości

3 listopada 2023

Już w najbliższy czwartek Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny zapraszają na Festiwal Słodkości. Dochód ze sprzedaży babeczek zostanie przeznaczony na zakup jedzenia dla jeży będących pod opieką pani Basi „Wierzę w jeże”. Jeśli ktoś chce zakupić większą ilość słodkości do domu to prosimy o zabranie ze sobą pojemnika. Zapraszamy, będzie pysznie!

 

 

Loading