ZESPÓŁ CZWÓRECZKI

ZESPÓŁ TANECZNY „CZWÓRECZKI”

Zespół prowadzony przez Panią Alinę Mikuśkiewicz od 2000 roku. W skład zespołu wchodzą dziewczynki i chłopcy z młodszych klas. Na zajęciach tanecznych dzieci spędzają świetny czas w gronie rówieśników, rozwijają poczucie rytmu oraz koordynację ruchową. Nie tańczą na siłę, tańczą, bo chcą, bo to lubią, a przygotowania przed występem powodują u nich przypływ adrenaliny, wtedy jeszcze bardziej się angażują.

Przez wiele lat działalności zespołu tanecznego, występy „Czwóreczek” uświetniały różne imprezy i uroczystości okolicznościowe. Zespół brał udział w różnych konkursach lokalnych, wojewódzkich, a nawet ogólnopolskim. Czwóreczki możemy zobaczyć na różnego rodzaju akademiach szkolnych, festynach, dożynkach, festiwalach piosenki, zawodach sportowych, przy otwarciu różnych obiektów czy odsłanianiu pomników.

Występ zespołu „Czwóreczki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2022 – „Taniec Pszczółki Mai”

Występ zespołu „Czwóreczki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2022 – „Taniec Minionków”.

„Taniec z flagami” Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Występ zespołu „Czwóreczki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2023 – „Better when I’m dancing”.