Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym – webinar dla rodziców

21 września 2023

Drodzy Rodzice!!!

W ramach współpracy w ubiegłym roku szkolnym z fundacją ”Młode głowy. Otwarcie o zdrowiu psychicznym”  –

Zapraszamy Was na pierwszy darmowy webinar dla rodziców pt. Czym jest higiena cyfrowa i w jaki sposób właściwie o nią zadbać.

Spotykamy się w poniedziałek 25 września o godzinie 19:00 do 20:30 na platformie Clickmeeting.

19 kwietnia 2021

Zapraszam do zapoznania się z artykułem dr hab. Barbary Jankowiak, prof. UAM, Psycholożki, pedagożki, psychoterapeutki na temat tego jak wspierać nastolatków w sytuacji edukacyjnej niepewności – czasach pandemii i nauki zdalnej. Pani doktor kieruje Pracownią Psychopedagogicznych Badań nad Rozwojem Człowieka na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu.

porady pedagogiczne

21 kwietnia 2020

Szanowni państwo.
Pandemia wciąż trwa i nadal pozostajemy w domach  chociaż widać już „światełko w tunelu”. Możemy wychodzić już do parków i lasów a Wasze dzieci, które ukończyły 13 lat mogą wychodzić z domu same. Pamiętajmy jednak, że wciąż obowiązuje zakaz spotkań grupowych dlatego zachęcam do przeczytania artykułu „Jak zatrzymać w domu nastolatka w czasie pandemii koronawirusa”.

Artykuł udostępniony

Iwona Szymków