ZESPÓŁ FORTINKI

ZESPÓŁ TANECZNY „FORTINKI”

Zespół prowadzony również przez Panią Alinę Mikuśkiewicz. W skład zespołu wchodzą starsze uczennice naszej szkoły. Na zajęciach dziewczynki mogą rozwijać swoje zainteresowania taneczne oraz wykazać się kreatywnością w tworzeniu choreografii do słynnych piosenek oraz doborem odpowiednich strojów do tańca.

Przez wiele lat działalności zespołu tanecznego występy „Fortinek” uświetniały różne imprezy i uroczystości okolicznościowe. Zespól brał udział w różnych konkursach lokalnych, wojewódzkich, a nawet ogólnopolskim. Fortinki można zobaczyć na różnego rodzaju akademiach szkolnych, festynach, dożynkach, festiwalach piosenki, zawodach sportowych. Na swoim koncie mają występy na otwarciach różnych obiektów czy odsłanianiu pomników i wielu konkursach z dużymi sukcesami.

Występ zespołu „Fortinki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2022 – Treasure

Występ zespołu „Fortinki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2022 – „Amore”

Występ zespołu „Fortinki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2023 – „Mamma mia he’s Italiano”

Występ zespołu „Fortinki” na Festynie Popołudnie z Czwórką 2023 – „Instagram”