Uczniowie SP4 z WOŚP

28 stycznia 2024
Nasza szkolna ekipa wolontariuszy oraz zespół GAMA robili dzisiaj wielkie rzeczy! Razem wsparliśmy 32. finał WOŚP, dając z siebie wszystko dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Dziękujemy serdecznie naszym niezastąpionym uczniom!
Wasza bezinteresowna praca i zaangażowanie sprawiają, że nasza społeczność kwitnie. Jesteście nie tylko pomocą, ale również iskrą, która rozpala dobroć. A WOŚP NIECH GRA DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ….

Świąteczne dobre uczynki uczniów z III a

21 grudnia 2023
Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Klasy 3a!
Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami naszym zaangażowaniem
w V edycję międzynarodowego projektu „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”.
Moduł 1 – „Bądź dobry dla ludzi”. Stworzyliśmy piękne kartki bożonarodzeniowe, pełne ciepłych życzeń i radosnych kolorów, aby podzielić się nimi z dziećmi z Centrum Onkologii Przylądek Nadziei , który mieści się we Wrocławiu.

Kiermasz świąteczny zakończony

18 grudnia 2023

Kiermasz świąteczny w naszej szkole dobiegł końca. Wszystkie piękne dekoracje, świeczniki, stroiki i wieńce znalazły nowych właścicieli. Wszystkie pyszne pierniczki, przygotowane przez wolontariuszy, zostały zjedzone ze smakiem. Zgodnie z zapowiedzią dochód z kiermaszu zostanie przekazany na leczenie Adasia. Wspólnymi siłami uzbieraliśmy 1714,76 zł, które trafiły do puszki. Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w wykonanie świątecznych dekoracji na sprzedaż.

Pakowanie Szlachetnej Paczki

15 grudnia 2023
Ruszyliśmy z pełnym zaangażowaniem w pakowanie szlachetnych paczek!
Dziękujemy serdecznie naszym uczniom i ich rodzicom za niesamowite zaangażowanie w tę inicjatywę.
Dzisiaj, do naszej szkoły, dostarczyły paczki panie z Samorządu Uczniowskiego z Zespołu Szkół Specjalnych w Namysłowie, ponieważ razem zbieramy dary dla Pani Ani, razem tworzymy piękne chwile i wzruszające wspomnienia.

5 grudnia 2023
Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wraz z Zespołem Szkół Specjalnych bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku pomożemy Pani Ani, która żyje sama, a po ciężkiej chorobie nie może pracować.
Na miesiąc ma do dyspozycji 530zl, a po opłatach zostaje jej 130zl na miesiąc.
Pani Ania nie ma wygórowanych potrzeb; potrzebuje środków czystości oraz artykuły spożywcze.