Szlachetna Paczka

5 grudnia 2023
Nasza Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie wraz z Zespołem Szkół Specjalnych bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA.
W tym roku pomożemy Pani Ani, która żyje sama, a po ciężkiej chorobie nie może pracować.
Na miesiąc ma do dyspozycji 530zl, a po opłatach zostaje jej 130zl na miesiąc.
Pani Ania nie ma wygórowanych potrzeb; potrzebuje środków czystości oraz artykuły spożywcze.

Loading

Festiwal słodkości – podsumowanie

9 listopada 2023

Zakończyliśmy dzisiejszy kiermasz słodkości. Wypieki wyglądały smakowicie. Wszystkie łakocie rozeszły się w mgnieniu oka! Uzbieraliśmy kwotę 1508 zł. Za te pieniążki zostanie zakupione jedzonko dla jeży, które są pod opieką Pani Basi „Wierzę w jeże”. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy upiekli pyszności oraz wszystkim tym, którzy je kupili. Dzieci z młodszej grupy wiekowej zrealizowały temat o jeżach oraz wykonały piękne prace plastyczne. A już niedługo czeka nas prawdziwa lekcja o jeżach, przygotowana przez panią Basię.

Loading

Festiwal słodkości

3 listopada 2023

Już w najbliższy czwartek Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny zapraszają na Festiwal Słodkości. Dochód ze sprzedaży babeczek zostanie przeznaczony na zakup jedzenia dla jeży będących pod opieką pani Basi „Wierzę w jeże”. Jeśli ktoś chce zakupić większą ilość słodkości do domu to prosimy o zabranie ze sobą pojemnika. Zapraszamy, będzie pysznie!

 

 

Loading

Spotkanie wolontariatu 2023/2024

18 października 2023
Dzisiaj odbyło się spotkanie wolontariatu szkolnego, (w niepełnym składzie), na którym ustaliliśmy plan działania na rok szkolny 2023/24.
Trzymamy za Was kciuki i za Wasz zapał do działania.
Wolontariuszu pamiętaj, że:
„Każdy ma coś, co może dać innym”
(Barbara Bush (żona Georga H.W. Busha))

Loading

31 FINAŁ WOŚP Z SP4 NAMYSŁÓW

30 stycznia 2023
Tradycyjnie jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie mogła grać bez uczniów z „czwórki”. 31. Finał WOŚP zagrał 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Nasi wolontariusze otworzyli swoje serca i tą zimną niedzielę spędzili na zbieraniu pieniędzy do oznakowanych puszek. Na ten dzieńc od dawna, a przygotowaniem wolontariuszy zajęły się panie ze Szkolnego Wolontariatu: Adriana Włodarczyk i Anna Toch – Pasiar. Wspólnymi siłami uczniowie z naszej szkoły nazbierali  6427,90 zł – to wspaniały wynik, który pokazuje jak wielkie serca mają ludzie dookoła nas.

Loading

Podsumowanie kiermaszu świątecznego

28 grudnia 2022
Przez ostatnie tygodnie przed przerwą świąteczną w naszej szkole trwał kiermasz bożonarodzeniowy. Przez ten czas uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu Szkolnego opiekowali się stanowiskiem i starali się sprzedać jak najwięcej pięknych dekoracji i pysznych pierniczków. A wszystko po to, żeby wesprzeć leczenie i rehabilitację malutkiej Mai z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym Czterokończynowym.

Loading