Informacja Dyrektora szkoły o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

11 marca 2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice
W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

ZAWIESZA

zajęcia dydaktyczno- wychowawcze w szkołach w okresie 12-25 marca 2020 roku, w dniach 12 i 13 marca 2020 roku z godnie z komunikatem MEN szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w godzinach od 7:00 – 16:00.

W tych dniach nie funkcjonuje stołówka szkolna. Proszę wszystkich rodziców uczniów, którzy skorzystają z zajęć opiekuńczych o zaopatrzenie swoich dzieci w dodatkowy posiłek i napój.
Na stronie www szkoły, w e- dzienniku, na stronach OKE oraz MEN uczniowie otrzymywać będą materiały edukacyjne do pracy własnej.
Proszę szczególnie uczniów klas VIII o wykorzystanie tego czasu do jak najlepszego przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty.
O dalszych decyzjach będziemy informować Państwa na bieżąco za pomocą strony internetowej szkoły oraz poprzez e- dziennik.

Piotr Lechowicz