Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie

Druga próba mikrofonowa 26 Szkolnego Festiwalu Piosenki

9 marca 2020

GODZ. 9.00 – 10.30

Soliści klasy I

1. Bender Nadia Ia Zawsze razem
2. Grześkowicz Celina Ia Chwytam Wiatr
3. Konopka Helenka Ia Pół kroku stąd
4. Pasiar Ignacy Ia Jak rozmawiać trzeba z psem
5. Borgulat Nina Ib Kolorowy wiatr
6. Borgulat Pola Ib Liar
7. Brudecka Alicja Ib Nieznajomy
8. Drapiewska Zosia Ib Masz przyjaciela
9. Wajs Zuzanna Ib Mama ostrzegała
10. Abbas Mikołaj Ic Meluzyna
11. Gawle Matylda Ic Konik na biegunach
12. Wojczyszyn Martyna Ic Jesteśmy Polką i Polakiem

Zespoły klasa I

1. Zuziowe nutki Ib Zuzia, lalka nieduża

GODZ. 10.30 – 12.00

Soliści klasy II

1. Ivanowa Lea IIc Ogródek na parapecie
2. Adamczak Natasza IIa Najpiękniejsza w klasie
3. Talkowska Amelia IIa Ta Dorotka
4. Wejksznia Anastazja IIa Superhero
5. Kawecka Ludmiła IIb Najpiękniejsza w klasie
6. Malczewski Franciszek IIb Fantazja
7. Mikowicz Żaneta IIb Sześć sióstr
8. Szewczuk Lena IIb Nie bój się chcieć
9. Wojciechowska Martyna IIb Mama ostrzegała
10. Defort Wioletta IIc Superhero
11. Bednarek Antonina IIc Ramię w ramię
12. Kobryn Emilia IIc Jestem Polką i Polakiem
13. Sutowicz Oliwia IIc Zuzia, lalka nieduża
14. Szachnowski Antonii IIa Na słodko

Zespoły klasy II

1. Leniwce IIa Ramię w ramię
2. Agatka i Michalinka IIb Marzenia się spełniają

GODZ. 12.10  – 13.15

Soliści klasy III

1. Szachnowski Stanisław IIIa Deszcze niespokojne
2. Konopka Marysia IIIa Mi – się
3. Pawłowska Julia IIIb Puszek Okruszek
4. Smreczak Hania IIIa Nie bój się chcieć
5. Walków Maria IIIa Sobą być
6. Zabiegła Izabela IIIb Cukierki, cukierki

GODZ. 13.15 – 13.30

Soliści klasy IV

1. Hnatyszyn Justyna IVa Piosenka naszych druhen
2. Małko Oliwier IVa Trofea
3. Wiecha Narasza IVa Meluzyna

Zespoły klasa IV

1. Turbo dziewczyny IVa Bumerang

GODZ. 13.30 – 14.30

Soliści klasa V

1. Cebula Julia Va Wieczorny walczyk
2. Kocańda Aleksandra Vd Bieszczady
3. Kowalczyk Emilia Vc Żeby szczęśliwym być
4. Pasiar Milena Vd Budzi się wiatr
5. Pawlak Marcin Ve Leguny w niebie
6. Suszniak Lea Vc Malowany latawiec
7. Chudaszek Milena Vc Chłopiec z gitarą
8. Lewandowska Weronika Vd Ogólnie zima
9. Mączka Oliwier Vd Ogólnie zima
10. Orlikowski Karol Ve Piosenka o czystości

GODZ. 14.30  – 14.50

Zespoły klasy V

1. Hula Krasula Vd Pan policjant
2. Blueberry Vc Nie ma mnie
3. Czarne gwiazdy Ve Dom
4. Kowalczyk, Jaruszewicz, Piekarek Kolorowe dzieci

GODZ. 14.50 – 15.30

Soliści klasy VI

1. Głowacki Michał VIc Dance monkey
2. Kocot Maja VIb Sercem patrz
3. Kryczka Helena VIe Someone you loved
4. Mikuśkiewicz Emil VIc Gdzie ta keja
5. Nawrot Paulina Via Superhero
6. Wojtakowska Hania VIc Zabierz się razem z nami
7. Małańczuk Weronika Via Jest taki dzień
8. Żak Lena VId Chcę tu zostać

Zespoły klasa VI

1. Harcerze VIe Bieszczady

GODZ. 15.30 – 16.00

Soliści klasy VII

1. Baraz Melisa VIIc Tyle słońca w całym mieście
2. Michalak Hania VIIc Dokąd chce
3. Nowak Natalia VIIa Miasto
4. Wolska Julia VIIa Bunt

Soliści klasa VIII

1. Habrych Dominik VIIIa What a wondrful world
2. Janik Michał VIIIa The unforgiven II

Zespoły klasa VIII

1. The Two Of Us Eastside

 551 total views,  2 views today