Dzień drugi próbnego egzaminu

31 marca 2020

Drodzy Ósmoklasiści.
Za nami kolejny dzień próbnych egzaminów. Cieszę się, że wielu z Was przystąpiło do egzaminu z  matematyki. Dotarły do nas wasze prace, jeżeli ktoś wysłał a nie ma go na liście uczniów, od których otrzymaliśmy prace prosimy o wiadomość.
Zapraszamy jutro na ostatni egzamin z języka angielskiego. Wszystkie zasady przeprowadzenia egzaminu tak jak w dniu dzisiejszym. Dodatkowo pamiętajcie o pobraniu pliku mp3 do części dotyczącej rozumienie tekstu słuchanego. Do egzaminu mogą przystąpić wszyscy chętni, bez względu na to czy brali udział w egzaminie z języka polskiego.
Rozwiązania wszystkich trzech arkuszy z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego zostaną opublikowane 8 kwietnia 2020 r. O wynikach poinformuję was w pierwszym tygodniu maja,

Powodzenia języku angielskim
Good luck!

Uwaga! Lista uczniów, których prace dotarły pod wskazany adres została wysłana do Was w wiadomości na Librusie.