DZIEŃ DZIECKA KLASY VC

5 czerwca 2017

Dla klasy Vc Dzień Dziecka był pełen niespodzianek. Tego dnia wszyscy w komplecie przyszli do szkoły. Uczestniczyliśmy w apelu najstarszej grupy wiekowej poświęconemu wielu uczniowskim osiągnięciom: sportowym, muzycznym i sukcesom przedmiotowym. Odbyło się również rozstrzygnięcie XIII Szkolnych Konfrontacji Artystycznych. Z niecierpliwością czekaliśmy na werdykt jury, ponieważ prawie wszyscy byliśmy zaangażowani w wystawienie nowoczesnej wersji ,,Kopciuszka”.Ku naszemu zadowoleniu przypadło nam wyróżnienie oraz voucher w wysokości 50 zł. Po apelu otrzymaliśmy słodką niespodziankę w postaci lodów na patyku, które konsumowaliśmy w naszej klasie. Następnie udaliśmy się do kręgielni ,,Zorza” w Namysłowie. Byliśmy tam już po raz drugi i dlatego rozgrywki w 8 osobowych grupach wychodziły nam całkiem dobrze. Niektórym udawało się strącić wszystkie kręgle za jednym razem, za co na bieżąco otrzymywali głośne brawa. Po zakończeniu rywalizacji, zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i udaliśmy się do kawiarni „Ratuszowa” na deser lodowy. W kawiarni na lodach wcześniej bywaliśmy, ale nigdy nie byliśmy tam razem z całą klasą. W tym dniu czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka. Tym razem zostaliśmy zaproszeni przez mamę naszej koleżanki Jessici na frytki do ,, Gucia”. Każdy otrzymał porcję frytek, a nasz kolega Bartek w kolejce zdążył ułożyć i odśpiewć piosenkę: ,,… a Pan Gucio w tulipanie zjada frytki na śniadanie” za co otrzymał od właścicielki podwójną porcję. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

wych. klasy Vc- Jolanta Ceglecka