„Edukacja bez barier” – „Moja szkoła, mój sukces” – Akademia Bystrzaka

3 grudnia 2018

W październiku ruszyła w naszej szkole II edycja Akademii Bystrzak. W ramach akademii realizowane są dwa projekty edukacyjne. Dla klas I- V – „ Moja szkoła, mój sukces” i dla klas VI-VIII – „Szkoła bez barier”. Celem projektów jest podniesienie kompetencji kluczowych u uczniów szkoły poprzez nauczanie metoda eksperymentów, doposażenie pracowni przyrodniczo- matematycznych, wykorzystanie nowoczesnych technologii informacyjno- komunikacyjnych, wsparcie w indywidualnej pracy z uczniem i podnoszenie kompetencji nauczycieli.
Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w projektach, to doskonała okazja do świetnej zabawy, efektywnego spędzenia wolnego czasu i jednocześnie podniesienia swojej wiedzy oraz umiejętności.
Pozdrawiamy wszystkich „Bystrzaków” i życzymy wielu sukcesów.

bystrzak01

bystrzak011