PIĘKNA LEKCJA PATRIOTYZMU

11 listopada 2015

10 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie odbyła się uroczysta akademia z okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Wszyscy uczniowie szkoły wysłuchali interesujących wiadomości, wierszy związanych z tym ważnym wydarzeniem z historii naszej Ojczyzny, które zostały zaprezentowane przez uczniów klasy 6 b. Montaż literacki był przeplatany pieśniami patriotycznymi w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego GAMA („Warszawianka”,”Marsz Pierwszej Brygady”,”Szara piechota”,”Pierwsza kadrowa”) prowadzonego pod kierunkiem Kazimierza Fiały.

Piękne dekoracje przygotowała pani Joanna Skorupska a nad stroną techniczną-jak zwykle czuwał pan Eugeniusz Miś. Głównym organizatorem i reżyserem tej uroczystości była pani Ilona Górecka.Wszystkim młodym artystom, którzy zaprezentowali się w tej pięknej lekcji historii – w imieniu młodej publiczności i nauczycieli szkoły – należą się słowa wielkiego podziękowania – dziękujemy.

Jedna z czterech piosenek zaprezentowana przez zespół wokalny GAMA w uroczystej akademii z okazji 97 Rocznicy Odzyskania Niepodległości – „Pierwsza Kadrowa”