Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – English is Easy

13 grudnia 2015

W dniu 11.12.2015 odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – English is Easy – zorganizowany przez Gimnazjum nr 2 w Namysłowie. Konkurs odbył się w dwóch etapach – pierwszy etap, gramatyczny, połączony z elementami z zakresu kulturoznawstwa, drugi etap – rozmowy indywidualne z uczestnikami.

Naszą szkołę reprezentowali: Jagoda Śniadecka – klasa IVD, Antek Kraus – klasa IVA, Michał Janik – klasa IVA, Matylda Fior, Nadia Nowak, Magda Chrabańska, Justin Nowak, Dawid Greloch, Miłosz Bodzioch, Marek Wełomański – VA, Bartosz Kulpiński, Ida Wejksznia, Michalina Zalewska- VB, Irmina Kozub, Mateusz Kozyra, Lena Ryszczyk – klasa VC, Julia Podgórska, Zuzanna krawiec, Michał Piekarek, Michał Kaliszewski, Błażej Huck, Gracjan Walkowicz, Mateusz Kozieł – klasa VIB, Aleksander Śliwiński, Filip Ochędzan – klasa VIA, Maciej Szemraj – klasa VIC.

W kategorii klas IV i V:

• I miejsce zajęła Matylda Fior klasa VA (opiekun Małgorzata Golisz),
  • II miejsce Nadia Nowak klasa VA (opiekun Małgorzata Golisz),
  • III miejsce Jagoda Śniadecka klasa IV d (opiekun Małgorzata Golisz).

W grupie klas VI:

• II miejsce zajęła uczennica klasy VI B Julia Podgórska (opiekun Małgorzata Golisz).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M.Golisz, B.Kraus