Sukces Nadii Nowak na XIII Konkursie Ekologicznym

30 marca 2017

27 marca 2017r. uczniowie naszej szkoły: Nadia Nowak, Mateusz Loster i Mateusz Kozyra reprezentowali naszą szkołę na XIII Konkursie Ekologicznym w Kluczborku, przygotowani przez Panią Jolantę Ceglecką. Na konkurs przyjechali uczniowie szkół podstawowych z 3 powiatów: namysłowskiego, kluczborskiego i oleskiego. Uczestnicy rozwiązywali test z zakresu rozszerzonej wiedzy ekologicznej. Po napisaniu testu uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa oraz książki z dziedziny ekologii.
Nadia Nowak zdobyła II miejsce i została zaproszona na Forum Ucznia Zdolnego do Kluczborka, gdzie 24 kwietnia 2017 r. zwycięzcom zostaną wręczone nagrody. Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca: VII miejsce Mateusz Loster i IX miejsce Mateusz Kozyra. Gratulujemy sukcesów.

Od lewej: Mateusz Kozyra, Mateusz Loster, Nadia Nowak i Pani Jolanta Ceglecka

JolCeg