WYSOKIE LOTY NASZYCH SKOCZKÓW

20 stycznia 2017

Na hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Namysłowie 4 stycznia 2016 r. spotkali się uczniowie trzech szkół podstawowych z gminy Namysłów, aby rywalizować w „NOWOROCZNYM KONKURSIE SKOKU WZWYŻ 2017”. Organizatorem konkursu był LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „NAMYSŁÓW”. W kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowali zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Kamiennej, Szkoły Podstawowej nr 3 w Namysłowie oraz nasi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4.
Świetnym występem popisali się nasi chłopcy. KACPER KULON pokonując wysokość 156 cm zdobył złoty medal, natomiast PAWEŁ KOWALIK zdobył medal brązowy, pokonując wysokość 130 cm. W kategorii dziewcząt srebrnym medalem i wynikiem 130 cm pochwalić się może JULIA STOLARCZYK .
Zawodnicy otrzymali z rąk Wiceburmistrza Namysłowa Pana Artura Włodarczyka pamiątkowe medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.
Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom wychowania fizycznego Panom Januszowi Czapli i Zygmuntowi Miśkiewiczowi!

Podziękowania dlaPana  Andrzeja Mazurka za udostepnienie zdjęć z konkursu