29. Szkolny Festiwal Piosenki

23 marca 2024

2 marca 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Namysłowie odbyła się kolejna edycja cyklicznej imprezy pod nazwą :
29. SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI.
W części konkursowej festiwalu wzięło udział 31 solistów, 11 zespołów – łącznie 56 wykonawców. Zmagania młodych artystów oceniało jury w składzie;
– Róża Gerlach,
– Marcin Mysiorek,
– Krzysztof Odoj.
Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy SP 4 i Zakład Jubilerski „Maryniak”.
Na festiwalowej scenie zaprezentowali się także zaproszeni goście:
– zespół wokalny FERMATA z SP2 w Namysłowie pracujący pod kierunkiem p. Marcina Mysiorka,
– zespół taneczny FORTINKI z SP4 pracujący pod kierunkiem p. Aliny Mikuśkiewicz,
– Mateusz Antosik, absolwent SP4,
– Antoni Dworczyk z SP4,
– zespół wokalny GAMA pracujący od 1991 r. pod kierunkiem p. Kazimierza Fiały.

Głównymi organizatorami festiwalu od wielu lat są nauczyciele SP4:
– p. Kazimierz Fiała,
– p. Eugeniusz Miś,
– p. Tomasz Śniadecki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom, zaproszonym gościom a także festiwalowej publiczności za udział muzycznym śpiewaniu.
Rodzicom i opiekunom dziękujemy za okazaną pomoc w przygotowaniu dzieci do występów.
Już dziś zapraszamy na 30. JUBILEUSZOWY Szkolny Festiwal Piosenki w 2025 r.