31 FINAŁ WOŚP Z SP4 NAMYSŁÓW

30 stycznia 2023
Tradycyjnie jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie mogła grać bez uczniów z „czwórki”. 31. Finał WOŚP zagrał 29 stycznia 2023 roku pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych! Nasi wolontariusze otworzyli swoje serca i tą zimną niedzielę spędzili na zbieraniu pieniędzy do oznakowanych puszek. Na ten dzieńc od dawna, a przygotowaniem wolontariuszy zajęły się panie ze Szkolnego Wolontariatu: Adriana Włodarczyk i Anna Toch – Pasiar. Wspólnymi siłami uczniowie z naszej szkoły nazbierali  6427,90 zł – to wspaniały wynik, który pokazuje jak wielkie serca mają ludzie dookoła nas.

Dziękujemy wolontariuszom za wielkie serduszka, zaangażowanie i chęci. Dziękujemy za wszystkie kwoty wrzucone do puszek – i za te większe i za te mniejsze. Dziękujemy także naszemu szkolnemu zespołowi GAMA, prowadzonemu wspólnie przez SP4 i NOK, pod kierownictwem pana Kazimierza Fiały za tradycyjne już występy w Namysłowskim Ośrodku Kultury. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że Gama bierze aktywny udział w WOŚP od 3. Finału, który miał miejsce w 1995 r. Więc i tym razem nie mogło nas tam zabraknąć.
Pamiętajcie, że dobro wraca!!
Za rok znowu będziemy z WOŚP!
Do końca świata i o jeden dzień dłużej! SIEMA!