Wymiana partnerska ze szkołą w Hlucinie

25 października 2024

21 października grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką anglistek Barbary Kraus i Justyny Wojnarskiej rozpoczęła wymianę z partnerską szkołą z Hlučina. Będziemy poznawać miasto i okolice do środy a następnie z grupą uczniów z tutejszej szkoły przyjedziemy do Namysłowa i pokażemy im nasze miasto.

23 października nasi goście wraz z naszymi uczniami wzięli udział w warsztatach w Izbie Regionalnej w Namysłowie, podczas których sami uszyli poszewki na poduszki. Następnie mieli warsztaty w serowarni Ah Ser. Własnoręcznie zrobione masło smakowało wyśmienicie, wszelkiego rodzaju sery były pyszne. Wielkie podziękowania dla pani Joanny Farion z NOK i państwa Anny i Radosława Smreczaków z serowarni Ah ser. Dziękujemy! 24 października nasi goście wraz z naszymi uczniami mieli okazję poznać moc wody w Hydropolis we Wrocławiu. Bawili się świetnie o czym świadczą wesołe miny. Dodatkową atrakcją była gra w kręgle. To był super dzień i super wymiana.