Podsumowanie 28. finału WOŚP

20 stycznia 2020

W niedzielę w Polsce i w kilkunastu krajach odbył się 28. finał WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku działała w 1760 sztabach. Sztaby i wolontariusze – których było prawie 120 tys. – działali niemal każdym zakątku Polski. Uczniowie naszej szkoły również pracowali jako wolontariusze. Byli to: Huk Maria, Bęben Natalia, Jaremko Maja, Bilińska Maia, Książkiewicz Kinga, Talkowska Natalia, Kowalik Amelia, Bieszcz Aleksandra, Wolf Amelia, Janczura Mikołaj, Letka Julia, Drapiewska Zofia, Kwietniewski Maksymilian, Pieczykolan Hanna. Koordynatorką była Pani Basia Grudzińska. Naszym wolontariuszom udało się zebrać do swoich puszek dokładnie 9436,08. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na „polepszenie standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Sztab Orkiestry znajdował się w Namysłowskim Ośrodku Kultury, na scenie którego występował nasz szkolny zespołu wokalny GAMA pod kierownictwem Pana Kazimierza Fiały. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli tegoroczną edycję Finału WOŚP. Do zobaczenia na 29 Finale!