Babeczki dla Majeczki – kiermasz słodkości

25 kwietnia 2024

Drodzy uczniowie, rodzice, babcie, dziadkowie i przyjaciele naszej szkoły! Mamy dla Was zaproszenie nie do odrzucenia! Zapraszamy Was serdecznie na czwartek 9 maja do naszej szkoły na kiermasz słodkości „Babeczki dla Majeczki”! Nie może Was zabraknąć!

Maja jest naszą uczennicą, bardzo pogodną, uśmiechniętą i pomocną dziewczynką. Na początku 2024 roku zdiagnozowano u niej guza olbrzymiokomórkowego agresywnego, a w marcu okazało się niestety, że guz się odnowił. Maję będzie czekała kolejna operacja. Pieniążki zebrane podczas sprzedaży słodkości zostaną przeznaczone na wizyty lekarskie, leki oraz rehabilitację dziewczynki. Już teraz zachęcamy do wsparcia naszej akcji, którą zorganizujemy wspólnie z naszymi przyjaciółmi z Zespołu Szkół Specjalnych. Będzie tak jak zawsze: pysznie, słodko i kolorowo!

Zachęcamy również do indywidualnych wpłat na konto zbiórki utworzonej przez mamę Mai:

Leczenie i Rehabilitacja Mai (zrzutka.pl)