Bajeczny karnawał!

8 lutego 2024
Bajeczną dyskotekę w naszej szkole zapamiętamy na długo!
Karnawał to niewątpliwie czas zabawy i radości. Dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową. W czwartkowe popołudnie zaczęły się tańce dla uczniów klas IV-VIII. Korytarz zamienił się w prawdziwą salę balową, udekorowaną balonami i mieniącą się światłami.
W związku z ogłoszonym konkursem, uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią w ubiorze! Tematem przewodnim był bajeczny karnawał, a więc stroje miały nawiązywać do postaci bajkowych. Jury oceniało wszystkie pomysły i wybrało zwycięskie stroje. Wyróżnieni uczniowie dostali słodkie nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Nasi szkolni dj Szymon, Filip, Konrad i Ksawery zadbali o najlepszą muzykę do tańca. Podczas zabawy nie zabrakło tradycyjnych już dla naszej szkoły tańców: Belgijki, kowbojki, czekolady i makareny. Jedną z atrakcji dyskotekowych była foto – ścianka gdzie uczestnicy dyskoteki mogli wykonać koleżeńskie zdjęcia pamiątkowe. Z pewnością będzie to świetna pamiątka.
Wszystkim wychowawcom dziękujemy za czuwanie nad bezpieczną zabawą. A Dyrekcji naszej szkoły dziękujemy za możliwość zorganizowania tak wspaniałej zabawy. Uczniowie byli przeszczęśliwi! Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy…
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.