Bliskie spotkanie z dinozaurami uczniów klas IIIa i IIIb

5 czerwca 2023

31.05. klasa III a oraz klasa III b przeżyły bliskie spotkanie oko w oko z dinozaurami w największym Parku Jurajskim w Polsce w Krasiejowie! Podróż w czasie w sam środek prehistorii był niezapomnianym przeżyciem i dostarczył uczniom wielu wrażeń!!! Przygodę w Juraparku dzieci rozpoczęły świetną zabaw  na ogromnym placu zabaw z wieloma atrakcjami.

W poszukiwaniu prawdziwych skarbów, uczniowie wzięli udział w warsztatach poszukiwania skamieniałości w piasku, które zabrały później do domu. Na zwiedzanie specjalnie przygotowanej ścieżki dydaktycznej zabrała nas Pani przewodnik. Rozpoczęliśmy niezapomnianą przygodą w Tunelu Czasu, w którym dzieci były świadkami narodzin Ziemii. Zwiedziliśmy Muzeum Paleontologiczne i przemierzyliśmy trasę, odkrywając tajemnice istnienia dinozaurów. Pobyt w Juraparku umilaliśmy sobie rozmaitymi przysmakami tamtejszej gastronomii. Pełni wrażeń i ciekawej wiedzy będziemy miło wspominać ten wyjątkowy dzień!