Dyskoteka Andrzejkowa

30 listopada 2023

Ah, co to był za wieczór! Tańcom, śmiechom i zabawie nie było końca! Andrzejki to jedyny dzień, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb. Z tej okazji w czwartkowe popołudnie odbyła się dyskoteka przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Dużym zainteresowaniem cieszył się salon wróżb, w którym uczniowie i nauczyciele mogli się dowiedzieć co ich czeka w przyszłości. Z ciekawością przekłuwali papierowe serca i losowali swój przyszły zawód. Oprawą muzyczną zajął się niezawodny Szymon.

Uczniowie klas IV-VIII bawili się przy dźwiękach muzyki znanych przebojów do samego końca. A pamiątkowe zdjęcia, zrobione na przygotowanej przez Samorząd ściance, pozwolą wrócić pamięcią do tej wyjątkowej dyskoteki. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Dziękujemy za wspólną zabawę!